Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax in play-offs Europa League tegen Astana of Ludogorets

Ajax in play-offs Europa League tegen Astana of Ludogorets

NYON (ANP) - Ajax voetbalt in de play-offs van de Europa League tegen FC Astana of Ludogorets. De ploeg van de nieuwe trainer Maurice Steijn neemt het in de laatste voorronde op tegen de winnaar van het tweeluik tussen deze clubs uit Kazachstan en Bulgarije. Ajax speelt op 24 augustus eerst uit, de return in de Johan Cruijff ArenA volgt een week later.

De Amsterdamse club eindigde afgelopen seizoen in de Eredivisie op de derde plaats en greep daardoor voor het eerst in jaren naast een ticket voor de Champions League. Ajax moet zich tevredenstellen met een plek in het tweede Europese bekertoernooi. Via de play-offs kan Ajax een plek in het hoofdtoernooi bemachtigen.

Zowel Astana als Ludogorets werd onlangs uitgeschakeld in de tweede voorronde van de Champions League. De regerend kampioenen van respectievelijk Kazachstan en Bulgarije gaan nu verder in de voorrondes van de Europa League. Dinsdag vindt in Astana hun eerste duel plaats, de return in Bulgarije is volgende week donderdag.

Doelman Padt

Bij Ludogorets staat de Nederlandse keeper Sergio Padt onder de lat. De 33-jarige Amsterdammer speelde in de jeugd voor Ajax, maar tot een doorbraak in de hoofdmacht kwam het niet. Padt was wel jarenlang de vaste doelman van FC Groningen.

Feyenoord heeft zich als kampioen van Nederland geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Champions League. PSV begint in dat toernooi in de derde voorronde, waarin Sturm Graz de tegenstander is. Bij winst wacht in de play-offs een tweeluik met Rangers FC of Servette FC. AZ en FC Twente spelen in de voorrondes van de Conference League. Zij komen beide donderdag in actie in de derde voorronde.

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

1 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

2 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

5 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

6 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

6 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

8 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

9 uur geleden