Ajax in kwartfinale KNVB-beker tegen Vitesse, PSV ontvangt NAC
AMSTERDAM (ANP) - Ajax neemt het in de kwartfinales van de KNVB-beker thuis op tegen Vitesse. Dat is zaterdag door loting bepaald. De wedstrijd is een herhaling van de finale van vorig seizoen. Ajax won toen in blessuretijd dankzij een doelpunt van David Neres (2-1).
PSV speelt een thuiswedstrijd tegen NAC Breda. De andere twee kwartfinales zijn RKC Waalwijk - AZ en NEC - Go Ahead Eagles.
De wedstrijden zijn op 8, 9 en 10 februari. Het speelschema wordt op een later moment bekendgemaakt.
Loting
Na de loting werd ook bepaald welke teams in de halve finales een thuiswedstrijd spelen. Dat doet de KNVB zodat burgemeesters zich organisatorisch alvast voor kunnen bereiden.
De winnaar van RKC tegen AZ speelt in de halve finale thuis en de winnaar van NEC tegen Go Ahead ook. Bij een volgende loting (na de kwartfinales) wordt duidelijk of de winnaar van RKC - AZ wordt gekoppeld aan de winnaar van Ajax - Vitesse of aan de winnaar van PSV - NAC Breda. Datzelfde geldt dus voor NEC en Go Ahead.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
48 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
15 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
17 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
1 dag geleden