Ajax in halve finale beker tegen winnaar Heerenveen - Feyenoord
HILVERSUM (ANP) - Ajax speelt in de halve finale van de KNVB-beker een uitwedstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen Heerenveen en Feyenoord. Dat duel, de eerder afgelaste kwartfinale, wordt komende woensdag gespeeld. De halve finales zijn op 2, 3, of 4 maart.
In de andere halve eindstrijd ontvangt Vitesse de winnaar van de ontmoeting tussen NEC en VVV-Venlo. Ook dat duel wordt woensdag ingehaald.
Bij de vrouwen zijn de halve finales FC Twente - ADO Den Haag en PSV - Ajax. Deze wedstrijden worden gespeeld op de dagen 16/17/18 april.
Heinrich Welling, competitieplanner van de KNVB, verrichtte de loting samen met oud-voetballer Arnold Bruggink, tegenwoordig analist, in de studio van zendgemachtigde ESPN.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
13 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
14 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
16 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
18 uur geleden