Ajax in afwachting van ernst blessures van Godts en Traoré
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Francesco Farioli van Ajax vreest dat hij even geen beroep kan doen op Mika Godts. De linksbuiten heeft in de uitwedstrijd tegen FC Twente (2-2) een hamstringblessure opgelopen. "Hij voelde iets. We laten snel een scan maken en krijgen dan duidelijkheid", zei de oefenmeester uit Italië.
Godts is de enige echte linksbuiten in de selectie van Ajax, na het vertrek van Steven Bergwijn, Carlos Forbs en Naci Ünüvar. "Maar als hij even wegvalt, moeten we toch een oplossing vinden", zei Farioli. "Ik denk dat Chuba Akpom ook al een paar keer heeft laten zien dat hij daar goed kan spelen."
Niet alleen Godts raakte geblesseerd in Enschede. "Bertrand Traoré klaagde in de kleedkamer over zijn knie", zei Farioli. "Ook dat moeten we dus even afwachten. Henderson heb ik in de slotfase gewisseld, maar dat was omdat hij kramp had."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.
2 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.
3 minuten geledenZEIST (ANP) - Cedric Hatenboer moet een schorsing van twee wedstrijden uitzitten. De middenvelder van Telstar kreeg zondag een rode kaart tijdens de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-3) voor een overtreding op Youri Regeer.
4 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Hamburger SV heeft onlangs het dienstverband van sportief directeur Stefan Kuntz beëindigd vanwege beschuldigingen van ernstig wangedrag. Eerder voerde de Bundesliga-club familieomstandigheden aan voor het plotselinge vertrek van de Duitse oud-international.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.
19 uur geledenPORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.
19 uur geledenJEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.
19 uur geleden