Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax hoopt op meespelen van Brobbey tegen Feyenoord

Ajax hoopt op meespelen van Brobbey tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van 't Schip heeft nog steeds goede hoop dat Brian Brobbey zondag in actie kan komen voor Ajax tijdens het uitduel met Feyenoord. "Hij sluit vrijdag aan bij de groepstraining", zei hij over zijn topscorer. "Dan moeten we bekijken of hij in ieder geval een deel van die wedstrijd kan spelen."

Brobbey liep bijna drie weken geleden een hamstringblessure op tijdens een uitduel met Sparta Rotterdam. "Hij is er niet heel lang uit geweest", zei Van 't Schip. "Misschien kan hij invallen. Maar wellicht kan hij ook starten en dan kijken we hoelang hij het volhoudt. Maar we moeten eerst bekijken of hij helemaal fit is."

Mogelijk keren ook Chuba Akpom en Borna Sosa terug in de selectie van Ajax voor het uitduel met de rivaal uit Rotterdam. "Akpom werd wakker en toen zat zijn enkel op slot", zei Van 't Schip. "Sosa was er niet bij tegen Go Ahead Eagles omdat hij ziek was."

Voor de geblesseerde Steven Berghuis en Jordan Henderson komt het duel in een uitverkochte Kuip te vroeg. "Henderson krijgt zaterdag in Engeland een behandeling die hij nodig heeft en Steven heeft helaas nog steeds last van een knie en zijn rug."

Meer uit Voetbal

Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

3 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

3 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

6 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

8 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

11 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

16 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

16 uur geleden