Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax hoopt op meespelen van Brobbey tegen Feyenoord

Ajax hoopt op meespelen van Brobbey tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van 't Schip heeft nog steeds goede hoop dat Brian Brobbey zondag in actie kan komen voor Ajax tijdens het uitduel met Feyenoord. "Hij sluit vrijdag aan bij de groepstraining", zei hij over zijn topscorer. "Dan moeten we bekijken of hij in ieder geval een deel van die wedstrijd kan spelen."

Brobbey liep bijna drie weken geleden een hamstringblessure op tijdens een uitduel met Sparta Rotterdam. "Hij is er niet heel lang uit geweest", zei Van 't Schip. "Misschien kan hij invallen. Maar wellicht kan hij ook starten en dan kijken we hoelang hij het volhoudt. Maar we moeten eerst bekijken of hij helemaal fit is."

Mogelijk keren ook Chuba Akpom en Borna Sosa terug in de selectie van Ajax voor het uitduel met de rivaal uit Rotterdam. "Akpom werd wakker en toen zat zijn enkel op slot", zei Van 't Schip. "Sosa was er niet bij tegen Go Ahead Eagles omdat hij ziek was."

Voor de geblesseerde Steven Berghuis en Jordan Henderson komt het duel in een uitverkochte Kuip te vroeg. "Henderson krijgt zaterdag in Engeland een behandeling die hij nodig heeft en Steven heeft helaas nog steeds last van een knie en zijn rug."

Meer uit Voetbal

Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

9 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

13 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

14 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

14 uur geleden
Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

16 uur geleden
Sparta - NEC stilgelegd vanwege sneeuw op het veld

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.

16 uur geleden
Heerenveen buigt snelle achterstand tegen PEC Zwolle om in winst

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.

16 uur geleden