Ajax hoopt op meespelen van Brobbey tegen Feyenoord
AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van 't Schip heeft nog steeds goede hoop dat Brian Brobbey zondag in actie kan komen voor Ajax tijdens het uitduel met Feyenoord. "Hij sluit vrijdag aan bij de groepstraining", zei hij over zijn topscorer. "Dan moeten we bekijken of hij in ieder geval een deel van die wedstrijd kan spelen."
Brobbey liep bijna drie weken geleden een hamstringblessure op tijdens een uitduel met Sparta Rotterdam. "Hij is er niet heel lang uit geweest", zei Van 't Schip. "Misschien kan hij invallen. Maar wellicht kan hij ook starten en dan kijken we hoelang hij het volhoudt. Maar we moeten eerst bekijken of hij helemaal fit is."
Mogelijk keren ook Chuba Akpom en Borna Sosa terug in de selectie van Ajax voor het uitduel met de rivaal uit Rotterdam. "Akpom werd wakker en toen zat zijn enkel op slot", zei Van 't Schip. "Sosa was er niet bij tegen Go Ahead Eagles omdat hij ziek was."
Voor de geblesseerde Steven Berghuis en Jordan Henderson komt het duel in een uitverkochte Kuip te vroeg. "Henderson krijgt zaterdag in Engeland een behandeling die hij nodig heeft en Steven heeft helaas nog steeds last van een knie en zijn rug."
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
12 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
16 uur geleden