Ajax hoopt dat Berghuis, Brobbey en Henderson snel fit zijn
AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van 't Schip hoopt dat hij maandag meer duidelijkheid heeft over welke spelers donderdag inzetbaar zijn in het uitduel met Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League. "Dat is nu nog te vroeg", zei hij. "Laten we hopen dat we met zoveel mogelijk fitte spelers naar Noorwegen kunnen."
Voor de geblesseerde Steven Bergwijn komt het uitduel op kunstgras in het noorden van Noorwegen zeker te vroeg. Steven Berghuis heeft de hoop op een snelle rentree nog niet opgegeven. Jordan Henderson en Brian Brobbey kwamen gehavend uit het thuisduel met NEC (2-2). "We spelen veel duels en moeten steeds diep gaan", zei Van 't Schip.
Branco van den Boomen denkt dat hij wellicht een helft kan spelen tegen Bodø/Glimt. De middenvelder is weer hersteld nadat hij zich in november aan een knie had laten opereren.
Ajax speelde donderdag gelijk tegen de kampioen van Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA (2-2). De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de achtste finales van de Conference League.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
42 minuten geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
1 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
14 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
14 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
17 uur geleden