Ajax hoopt dat Berghuis, Brobbey en Henderson snel fit zijn
AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van 't Schip hoopt dat hij maandag meer duidelijkheid heeft over welke spelers donderdag inzetbaar zijn in het uitduel met Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League. "Dat is nu nog te vroeg", zei hij. "Laten we hopen dat we met zoveel mogelijk fitte spelers naar Noorwegen kunnen."
Voor de geblesseerde Steven Bergwijn komt het uitduel op kunstgras in het noorden van Noorwegen zeker te vroeg. Steven Berghuis heeft de hoop op een snelle rentree nog niet opgegeven. Jordan Henderson en Brian Brobbey kwamen gehavend uit het thuisduel met NEC (2-2). "We spelen veel duels en moeten steeds diep gaan", zei Van 't Schip.
Branco van den Boomen denkt dat hij wellicht een helft kan spelen tegen Bodø/Glimt. De middenvelder is weer hersteld nadat hij zich in november aan een knie had laten opereren.
Ajax speelde donderdag gelijk tegen de kampioen van Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA (2-2). De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de achtste finales van de Conference League.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
16 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
2 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
3 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
5 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
16 uur geleden