Ajax hoopt dat Berghuis, Brobbey en Henderson snel fit zijn
AMSTERDAM (ANP) - Trainer John van 't Schip hoopt dat hij maandag meer duidelijkheid heeft over welke spelers donderdag inzetbaar zijn in het uitduel met Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League. "Dat is nu nog te vroeg", zei hij. "Laten we hopen dat we met zoveel mogelijk fitte spelers naar Noorwegen kunnen."
Voor de geblesseerde Steven Bergwijn komt het uitduel op kunstgras in het noorden van Noorwegen zeker te vroeg. Steven Berghuis heeft de hoop op een snelle rentree nog niet opgegeven. Jordan Henderson en Brian Brobbey kwamen gehavend uit het thuisduel met NEC (2-2). "We spelen veel duels en moeten steeds diep gaan", zei Van 't Schip.
Branco van den Boomen denkt dat hij wellicht een helft kan spelen tegen Bodø/Glimt. De middenvelder is weer hersteld nadat hij zich in november aan een knie had laten opereren.
Ajax speelde donderdag gelijk tegen de kampioen van Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA (2-2). De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de achtste finales van de Conference League.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.
47 minuten geledenNAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
15 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
21 uur geleden