Ajax hervat competitie met overwinning (0-2) op sc Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - Ajax heeft de competitie na de voorbije interlandperiode hervat met een moeizame zege. Het elftal van trainer Erik ten Hag was in Friesland te sterk voor sc Heerenveen (0-2) en blijft zo aan kop in de Eredivisie.
Sébastien Haller opende halverwege de eerste helft, op aangeven van Dusan Tadic, de score: 0-1. De voorsprong bij rust was verdiend.
In de beginfase van de tweede helft drong Heerenveen Ajax ver terug. Sven van Beek liet twee kansen liggen. Eerst stuitte hij op doelman Remko Pasveer en daarna stond de paal een treffer in de weg.
Moeizaam
Ajax overleefde de moeizame fase, die tot halverwege de tweede helft duurde. Invaller David Neres zorgde in de 74e minuut met een kopbal voor de beslissing: 0-2.
Ajax miste in Heerenveen Antony, Edson Álvarez en Nicolás Tagliafico, omdat zij pas laat terugkeerden van interlands. Lisandro Martínez zat wel bij de selectie en viel in.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armenië of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.
8 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
10 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
10 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
10 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
12 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
12 uur geleden