Ajax heeft nog kans op gunstige loting Champions League
AMSTERDAM (ANP) - Ajax mag nog steeds hopen dat het op 1 oktober tijdens de loting voor de nieuwe editie van de Champions League in pot 2 zit. De club uit Amsterdam was vrijdagavond gebaat bij de zege van Sevilla op Internazionale (3-2) in de finale van de Europa League.
Sevilla loot nu mee in pot 1 en zo kwam er voorlopig een plaats vrij voor Ajax in pot 2 van de loting voor de koningsklasse van het Europese clubvoetbal. Alleen Benfica kan de ploeg uit Amsterdam nog uit pot 2 houden. Dat gebeurt als die ploeg zich via de voorronde voor de groepsfase van de Champions League weet te plaatsen.
Ajax ontloopt clubs als Barcelona, Atlético Madrid, Manchester City, Manchester United, Chelsea en Borussia Dotrmund als het in pot 2 van de loting terecht komt.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - Folarin Balogun wist dat het omzetten van zijn schorsing op het WK voetbal tot ophef zou leiden. Dat zei de spits van het Amerikaanse elftal in een interview met nieuwszender CBS. Zijn schorsing van één wedstrijd werd voorafgaand aan de achtste finale tegen België door de FIFA omgezet in een voorwaardelijke schorsing, na bemoeienis van de Amerikaanse president Donald Trump.
2 uur geledenATLANTA (ANP) - De Amerikaanse scheidsrechter Ismail Elfath is aangesteld om de halve finale op het WK voetbal tussen Engeland en Argentinië in goede banen te leiden. De 44-jarige Elfath had eerder de leiding over het duel van het Nederlands elftal met Japan in de groepsfase van het toernooi.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie noemt het overlijden van zijn collega Rob Dieperink "onwerkelijk en nauwelijks te bevatten". Voetbalbond KNVB bevestigde maandag dat Dieperink op 38-jarige leeftijd is overleden.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink is op 38-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt voetbalbond KNVB maandag aan het ANP. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft een samenwerking met de Franse club AS Nancy Lorraine aangekondigd. De Eredivisieclub uit Alkmaar gaat zijn kennis en werkwijze delen over het herkennen en aantrekken van talentvolle spelers.
1 dag geledenATLANTA (ANP/DPA) - Harry Kane begrijpt dat bondscoach Thomas Tuchel beter voetbal van de Engelse ploeg verwacht in de halve finale tegen Argentinië. "Hij wil het beste uit ons halen en we weten zelf ook dat we een nog hoger niveau kunnen halen. We hebben dat nog te weinig laten zien, tegen Noorwegen was dat bij vlagen", zei de Engelse spits in aanloop naar het duel in Atlanta op woensdag.
1 dag geleden