Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax heeft linksback Wijndal van AZ op lijstje staan

Ajax heeft linksback Wijndal van AZ op lijstje staan

ALKMAAR (ANP) - Ajax volgt nauwlettend de verrichtingen van linksback Owen Wijndal van AZ. "Hij staat al een tijdje op een lijstje", erkende trainer Erik ten Hag in de aanloop naar de halve finale van de KNVB-beker van zijn ploeg tegen de formatie uit Alkmaar. "Of hij het niveau van een topclub aan kan? Hij zit bij Oranje toch?"

Ten Hag staat nog tot het einde van het volgende seizoen onder contract bij Ajax. De trainer wil niet zeggen of hij die verbintenis ook uitdient. "Ik ben daar helemaal niet mee bezig", antwoordde hij. "Het is maart. We spelen alleen maar finales. Die willen we winnen. Dat vergt al mijn aandacht. Deze vraag overvalt me een beetje."

Ten Hag vertelde wel dat hij al bezig is met het volgende seizoen van Ajax. Na het wegvallen van directeur voetbalzaken Marc Overmars hebben ze bij de koploper van de Eredivisie de taken anders verdeeld. "Mijn staf en ik hebben wel ideeën over de toekomst", zei de Tukker. "We overleggen met technisch manager Gerry Hamstra, de scouting en directeur Edwin van der Sar speelt ook een rol."

Ten Hag wilde niet uitgebreid ingaan op berichten dat Jordi Cruijff in beeld zou zijn om Overmars op te volgen. "Dat is een zaak van de raad van commissarissen en de directie", zei hij. "Maar we doen alles in goede samenwerking. Ze vragen mij natuurlijk om advies en raad. Maar voor vragen daarover moet je bij de rvc en directie zijn. Ik heb wel eens met Jordi Cruijff gesproken. Maar niet recent, dat is lang geleden."

Meer uit Voetbal

Trump: heb met Infantino gesproken over rode kaart Balogun

WASHINGTON (ANP/RTR) - Donald Trump heeft met FIFA-baas Gianni Infantino gesproken over de rode kaart van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun. Dat bevestigde hij tijdens een persconferentie.

11 minuten geleden
KBVB: FIFA verklaart beroep België op voorhand onontvankelijk

BRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB heeft van wereldvoetbalbond FIFA te horen gekregen dat een beroep tegen het opheffen van de schorsing van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun niet ontvankelijk wordt verklaard.

58 minuten geleden
KNVB: opheffen schorsing Balogun is 'opmerkelijke beslissing'

ZEIST (ANP) - De KNVB noemt het opheffen van de schorsing voor de Amerikaan Folarin Balogun een opmerkelijke beslissing. "We beseffen dat dit voor Belgische spelers, staf en supporters een ingrijpende beslissing is", reageert de Nederlandse voetbalbond. "Tegelijkertijd kennen wij niet alle feiten en de volledige context. Het gaat om een procedure tussen FIFA, UEFA en de Belgische voetbalbond. Daarom verwijzen wij voor een inhoudelijke reactie naar FIFA, UEFA en de Belgische voetbalbond."

1 uur geleden
UEFA vindt dat FIFA 'rode lijn heeft overschreden' met Balogun

NYON (ANP/BELGA) - De Europese voetbalbond UEFA vindt dat "de FIFA een rode lijn heeft overschreden" met het opheffen van de schorsing voor de Amerikaan Folarin Balogun. Door het herzien van de schorsing kan de aanvaller, die tegen Bosnië en Herzegovina een rode kaart kreeg, alsnog in actie komen tegen België in de achtste finales op het WK voetbal.

3 uur geleden
België mag in beroep tegen opheffen schorsing Balogun op WK

SEATTLE (ANP/RTR) - België heeft toestemming gekregen om in beroep te gaan tegen het besluit van de FIFA om de Amerikaan Folarin Balogun niet te schorsen voor het onderlinge duel in de achtste finales van het WK voetbal. Dat meldt sportkrant The Athletic. De aanvaller zou door een rode kaart in de wedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina automatisch voor minimaal één duel worden geschorst, maar de tuchtcommissie van de FIFA gaf slechts een voorwaardelijke straf.

5 uur geleden
Noorse spits Haaland noemt heldenrol op WK voetbal 'onwerkelijk'

EAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - Aanvaller Erling Haaland noemt zijn heldenrol voor Noorwegen op het WK voetbal "onwerkelijk". De 25-jarige spits hielp zondagavond zijn land met twee doelpunten langs Brazilië (2-1) en staat inmiddels op zeven treffers voor het toernooi.

7 uur geleden
Mexicaanse bondscoach Aguirre stapt op na uitschakeling op WK

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse bondscoach Javier Aguirre stapt op. Dat heeft hij na de uitschakeling van het gastland op het WK voetbal bekendgemaakt. Mexico verloor in de achtste finales met 3-2 van Engeland. Oud-voetballer Rafael Márquez wordt zoals gepland de nieuwe bondscoach van Mexico.

9 uur geleden