Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax heeft Braziliaanse aanvaller Antony bijna binnen

Ajax heeft Braziliaanse aanvaller Antony bijna binnen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Braziliaanse aanvaller Antony bijna binnen. De landskampioen is nagenoeg akkoord met São Paulo over een transfer van de 19-jarige jeugdinternational. Antony komt komende zomer naar Amsterdam en wordt de duurste aankoop ooit van de koploper van de eredivisie.

Volgens Braziliaanse media betaalt Ajax ruim 22 miljoen euro voor een van de grootste talenten van de Braziliaanse competitie. Directeur voetbalzaken Marc Overmars heeft ook nog eens de transferrechten voor David Neres afgekocht. De totale deal zou zo'n 29 miljoen euro bedragen. Ajax meldt de transfer pas als alle formaliteiten zijn afgerond.

Ajax nam Neres drie jaar geleden over van São Paulo. Tijdens die onderhandelingen werd afgesproken dat de Braziliaanse club 20 procent van de transfersom zou krijgen als Neres ooit wordt verkocht. Daar moet São Paulo nu vanaf zien.

Komende zomer

São Paulo verkeert in financiële problemen. Toch ging de club vorige maand niet akkoord met een bod van Ajax op Antony. Ook Borussia Dortmund en Manchester City slaagden er niet in de snelle buitenspeler in te lijven. Ajax wilde de jonge aanvaller in het voorjaar al laten wennen aan zijn nieuwe omgeving in Amsterdam. Nu komt hij pas komende zomer en speelt hij zaterdag met São Paulo tegen Corinthians.

Ajax maakte afgelopen week bekend dat Hakim Ziyech na dit seizoen voor maximaal 44 miljoen euro naar Chelsea vertrekt. Directeur voetbalzaken Overmars is achter de schermen druk bezig een goede selectie samen te stellen voor het volgende voetbaljaar. Hij staat voor een drukke zomer, want doelman André Onana, Nicolás Tagliafico, Donny van de Beek, Sergiño Dest en Neres hebben zich ook in belangstelling van verschillende clubs gespeeld.

Meer uit Voetbal

Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

5 uur geleden
Van Persie vreest voor zware knieblessure bij zoon Shaqueel

SEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.

5 uur geleden
Lyon eindigt bovenaan in hoofdtoernooi van Europa League

LYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.

7 uur geleden
Nederland is plek met recht op twee deelnemers aan CL kwijt

ZEIST (ANP) - Nederland is de zesde plaats op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA kwijtgeraakt. De deelnemers aan de Champions League en de Europa League verdienden op woensdag en donderdag zo weinig punten, dat Portugal de plek die recht geeft op twee rechtstreekse plaatsen in de Champions League heeft overgenomen. Als Nederland de plek niet herovert, mag in het seizoen 2027/2028 nog maar één club direct in de competitiefase van het belangrijkste Europese clubtoernooi uitkomen.

7 uur geleden
Go Ahead neemt met gelijkspel tegen Braga afscheid van Europa

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met een 0-0-gelijkspel tegen SC Braga uit Portugal afscheid genomen van de Europa League. Voorafgaand aan de wedstrijd maakte de ploeg uit Deventer nog een theoretische kans op het behalen van de tussenronde, maar daarvoor moest het in ieder geval zelf winnen. Go Ahead is uitgeschakeld en komt dit seizoen Europees niet meer in actie.

7 uur geleden
Feyenoord verliest bij Real Betis en is klaar in Europa

SEVILLA (ANP) - Feyenoord is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tussenronde van de Europa League. Het elftal van trainer Robin van Persie leed bij Real Betis de zesde nederlaag in acht wedstrijden in het hoofdtoernooi: 2-1. Feyenoord eindigde met 6 punten ruim buiten de top 24 van de ranglijst.

8 uur geleden
FC Utrecht met een nederlaag bij Celtic uit Europa League

GLASGOW (ANP) - Ron Jans beleeft weinig plezier van zijn laatste maanden als trainer. De coach zag FC Utrecht met een kansloze nederlaag tegen Celtic (4-2) afscheid nemen van de Europa League.

8 uur geleden