Ajax heeft Antony voorlopig niet terug
AMSTERDAM (ANP) - Antony sluit voorlopig nog niet aan bij Ajax. De aanvaller heeft zich met Brazilië geplaatst voor de kwartfinales van het olympisch voetbaltoernooi.
Brazilië was in het derde en laatste groepsduel te sterk voor Saoedi-Arabië (3-1). Aanvaller Richarlison scoorde tweemaal. Antony werd in de rust gewisseld. De finale van het olympisch voetbaltoernooi staat 7 augustus op het programma. Ajax strijdt die dag met PSV om de Johan Cruijff Schaal. Ajax heeft met David Neres en Steven Berghuis twee alternatieven voor de positie rechts voorin.
Brazilië stuit zaterdag in de kwartfinales op Egypte. De overige kwartfinales zijn: Spanje - Ivoorkust, Japan - Nieuw-Zeeland en Zuid-Korea - Mexico. Argentinië en Frankrijk slaagden er niet in een plaats bij de laatste acht te bemachtigen. Argentinië speelde woensdag gelijk tegen Spanje (1-1). Frankrijk ging hard onderuit tegen Japan (0-4). Ook Duitsland ontbreekt na het gelijkspel tegen Ivoorkust (1-1) in de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.
35 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel Rodríguez uit zijn doel.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
4 uur geleden