Ajax heeft Antony voorlopig niet terug
AMSTERDAM (ANP) - Antony sluit voorlopig nog niet aan bij Ajax. De aanvaller heeft zich met Brazilië geplaatst voor de kwartfinales van het olympisch voetbaltoernooi.
Brazilië was in het derde en laatste groepsduel te sterk voor Saoedi-Arabië (3-1). Aanvaller Richarlison scoorde tweemaal. Antony werd in de rust gewisseld. De finale van het olympisch voetbaltoernooi staat 7 augustus op het programma. Ajax strijdt die dag met PSV om de Johan Cruijff Schaal. Ajax heeft met David Neres en Steven Berghuis twee alternatieven voor de positie rechts voorin.
Brazilië stuit zaterdag in de kwartfinales op Egypte. De overige kwartfinales zijn: Spanje - Ivoorkust, Japan - Nieuw-Zeeland en Zuid-Korea - Mexico. Argentinië en Frankrijk slaagden er niet in een plaats bij de laatste acht te bemachtigen. Argentinië speelde woensdag gelijk tegen Spanje (1-1). Frankrijk ging hard onderuit tegen Japan (0-4). Ook Duitsland ontbreekt na het gelijkspel tegen Ivoorkust (1-1) in de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
44 minuten geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
45 minuten geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
5 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
9 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
9 uur geleden