Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax heeft Antony voorlopig niet terug

Ajax heeft Antony voorlopig niet terug

AMSTERDAM (ANP) - Antony sluit voorlopig nog niet aan bij Ajax. De aanvaller heeft zich met Brazilië geplaatst voor de kwartfinales van het olympisch voetbaltoernooi.

Brazilië was in het derde en laatste groepsduel te sterk voor Saoedi-Arabië (3-1). Aanvaller Richarlison scoorde tweemaal. Antony werd in de rust gewisseld. De finale van het olympisch voetbaltoernooi staat 7 augustus op het programma. Ajax strijdt die dag met PSV om de Johan Cruijff Schaal. Ajax heeft met David Neres en Steven Berghuis twee alternatieven voor de positie rechts voorin.

Brazilië stuit zaterdag in de kwartfinales op Egypte. De overige kwartfinales zijn: Spanje - Ivoorkust, Japan - Nieuw-Zeeland en Zuid-Korea - Mexico. Argentinië en Frankrijk slaagden er niet in een plaats bij de laatste acht te bemachtigen. Argentinië speelde woensdag gelijk tegen Spanje (1-1). Frankrijk ging hard onderuit tegen Japan (0-4). Ook Duitsland ontbreekt na het gelijkspel tegen Ivoorkust (1-1) in de kwartfinales.

Meer uit Voetbal

Marokkaanse bondscoach: ons plan niet alleen op Brobbey gericht

GUADALUPE (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal is in de zestiende finales van het wereldkampioenschap tegen Nederland beducht voor Brian Brobbey, die tot dusverre drie keer scoorde. "Ik ken hem nog van de Future Cup. Hij was toen ook al goed, had een groot lichaam en was sterk. We hebben een plan, maar dat is niet alleen op hem gericht", zei bondscoach Mohamed Ouahbi op een persconferentie in het Monterrey Stadium in Guadalupe.

57 minuten geleden
Canada op WK tegen Oranje of Marokko na zege op Zuid-Afrika

INGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko.

2 uur geleden
Canada op WK tegen Oranje of Marokko na zege op Zuid-Afrika

INGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won in een teleurstellend duel in het Los Angeles Stadium met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko, die in de Nederlandse nacht van maandag op dinsdag tegen elkaar spelen.

2 uur geleden
Statistiekbureau: Oranje zesde op lijst kanshebbers wereldtitel

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal staat op de zesde plaats van een lijst voor kanshebbers voor de wereldtitel. Dat meldt statistiekbureau Opta op basis van een computer die de knock-outfase van het toernooi 25.000 keer heeft gesimuleerd.

4 uur geleden
Manchester United mogelijk lang zonder Uruguayaan Ugarte

MANCHESTER (ANP) - Manchester United lijkt het langere tijd te moeten stellen zonder middenvelder Manuel Ugarte. De 25-jarige Uruguayaan liep een knieblessure op tijdens de verloren derde WK-groepswedstrijd tegen Spanje (0-1).

5 uur geleden
Bondscoach Zuid-Korea neemt ontslag na uitschakeling op WK

SEOUL (ANP/DPA) - Bondscoach Hong Myung-bo van Zuid-Korea is opgestapt na de uitschakeling van het land in de groepsfase op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Zuid-Korea eindigde als derde in groep A, maar zat niet bij de beste acht nummers 3 die doorgaan op het WK.

6 uur geleden
Oranje met volledige selectie op laatste training voor Marokko

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is met een volledige selectie aan de laatste training voor de eerste wedstrijd in de knock-outfase tegen Marokko op het WK begonnen. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 spelers op het veld in Kansas City.

7 uur geleden