Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax haalt uit tegen SC Cambuur: 9-0

Ajax haalt uit tegen SC Cambuur: 9-0

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur benut om verder aan het doelsaldo te werken. De kampioen zegevierde met 9-0 in de Johan Cruijff ArenA.

Ajax leidde bij rust al met 4-0, met dank aan doelpunten van Jurriën Timber, Steven Berghuis, Noussair Mazraoui en David Neres. Na rust lieten Dusan Tadic, Mohamed Daramy, Sébastien Haller, Danilo en opnieuw Neres de score verder oplopen.

Bij Ajax ontbraken de geblesseerde Davy Klaassen en Maarten Stekelenburg. Devyne Resch maakte ook geen deel uit van de selectie. Trainer Erik ten Hag vertelde voor de wedstrijd dat hij zoveel als mogelijk spelers fit en tevreden wil houden. Hij gaf Nicolás Tagliafico een Neres een basisplaats en liet Daramy, Kenneth Taylor, Danilo en Perr Schuurs invallen.

Ajax staat door de monsterzege weer even aan kop van de Eredivisie. PSV neemt die positie weer over als het zondag van Feyenoord wint.

Meer uit Voetbal

Geblesseerde Brobbey mist komende duels van Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Brian Brobbey is twee tot vier weken niet inzetbaar voor Sunderland. Dat vertelde zijn trainer Régis Le Bris tijdens een persmoment voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth.

20 minuten geleden
AZ begint met Mijnans en Smit tegen FC Noah

ALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.

1 uur geleden
Aanvalster Miedema blijft nog een seizoen bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.

3 uur geleden
Celstraf geëist tegen fan van Oviedo voor racisme tegen Mbappé

OVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.

3 uur geleden
Belgische middenvelder Fernandez (18) verlengt contract met PSV

EINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.

3 uur geleden
KNVB gaat kennis delen met voetbalbond van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.

4 uur geleden
Geblesseerde De Jong mist oefeninterlands van Oranje

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.

4 uur geleden