Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax haalt uit tegen SC Cambuur: 9-0

Ajax haalt uit tegen SC Cambuur: 9-0

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur benut om verder aan het doelsaldo te werken. De kampioen zegevierde met 9-0 in de Johan Cruijff ArenA.

Ajax leidde bij rust al met 4-0, met dank aan doelpunten van Jurriën Timber, Steven Berghuis, Noussair Mazraoui en David Neres. Na rust lieten Dusan Tadic, Mohamed Daramy, Sébastien Haller, Danilo en opnieuw Neres de score verder oplopen.

Bij Ajax ontbraken de geblesseerde Davy Klaassen en Maarten Stekelenburg. Devyne Resch maakte ook geen deel uit van de selectie. Trainer Erik ten Hag vertelde voor de wedstrijd dat hij zoveel als mogelijk spelers fit en tevreden wil houden. Hij gaf Nicolás Tagliafico een Neres een basisplaats en liet Daramy, Kenneth Taylor, Danilo en Perr Schuurs invallen.

Ajax staat door de monsterzege weer even aan kop van de Eredivisie. PSV neemt die positie weer over als het zondag van Feyenoord wint.

Meer uit Voetbal

Feyenoord lijdt kansloze nederlaag tegen Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.

33 minuten geleden
Geplaagd Manchester United knokt zich na rust langs AS Roma

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.

34 minuten geleden
PSG laat Villarreal kansloos en beslist duel in eerste kwartier

VILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.

55 minuten geleden
Jubileum Frenkie de Jong: 300e wedstrijd in shirt FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.

1 uur geleden
Feyenoord - Internazionale even onderbroken na vuurwerk op veld

ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.

1 uur geleden
Moment van stilte voor overleden De Miguel in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.

2 uur geleden
Feyenoord begint met Kraaijeveld aan thuisduel met Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.

3 uur geleden