Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax haalt middenvelder Fitz-Jim vervroegd terug

Ajax haalt middenvelder Fitz-Jim vervroegd terug

AMSTERDAM (ANP) - Kian Fitz-Jim keert vervroegd terug bij Ajax. De 20-jarige middenvelder werd afgelopen zomer voor een seizoen verhuurd aan Excelsior, maar de Amsterdamse voetbalclub heeft overeenstemming bereikt met de speler en de Rotterdammers. Dat meldt Ajax in een persbericht.

Fitz-Jim kwam in de Eredivisie tien keer uit voor Excelsior, hoofdzakelijk als invaller. Hij heeft nog een contract tot en met 30 juni 2027 bij Ajax, dat momenteel dun in de middenvelders zit door blessures van onder anderen Branco van den Boomen en Silvano Vos.

Fitz-Jim verruilde in de zomer van 2019 AZ voor Ajax en maakte eind 2020 zijn debuut in het betaalde voetbal namens Jong Ajax, in het duel met Telstar. De middenvelder speelde tot nu toe vier officiële wedstrijden in de hoofdmacht van de Amsterdamse club.

Meer uit Voetbal

Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

1 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

3 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

4 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

5 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

5 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

7 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

20 uur geleden