Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Ajax haalt Ghanese aanvaller Kudus voor 9 miljoen euro'

'Ajax haalt Ghanese aanvaller Kudus voor 9 miljoen euro'

KOPENHAGEN (ANP) - Ajax haalt de Ghanese aanvaller Mohammed Kudus naar Amsterdam. De 19-jarige international komt volgens verschillende Deense media over van het Deense FC Nordsjaelland en tekent een 5-jarig contract.

Ajax en FC Nordsjaelland hebben de transfer nog niet bevestigd. De club uit Amsterdam treedt doorgaans pas naar buiten als ook de laatste formaliteiten van een overgang zijn afgerond.

Kudus geldt als een van de grootste talenten uit de Deense competitie. Hij brak het afgelopen seizoen definitief door bij FC Nordsjaelland, voor wie hij elf competitietreffers maakte. Hij trok met zijn goede spel ook de aandacht van clubs uit Engeland en Duitsland. Kudus debuteerde het afgelopen seizoen voor de nationale ploeg van Ghana.

Inzetbaar

Kudus is als spits, buitenspeler en aanvallende middenvelder inzetbaar. Ajax versterkte zich ook al met de Braziliaanse aanvaller Anthony voor het nieuwe seizoen. Ook doelman Maarten Stekelenburg keert terug bij de club waar hij zijn loopbaan begon.

Trainer Erik ten Hag gaf al eerder aan dat hij hoopte op aanvallende versterking, na het vertrek van Hakim Ziyech naar Chelsea. Ajax heeft met Dusan Tadic, Quincy Promes, David Neres, Anthony, Lassina Traoré, Klaas-Jan Huntelaar, Hassane Bandé en Zakaria Labyad al aardig wat aanvallers onder contract staan.

Meer uit Voetbal

Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

4 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

6 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

6 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

7 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

19 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

20 uur geleden
PSV kan 'de komende periode' geen beroep doen op verdediger Dest

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.

22 uur geleden