Ajax gaat samenwerken met Al Bidda SC uit Qatar
AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat samenwerken met Al Bidda SC uit Qatar. De club uit Amsterdam wil kennis en jeugdtrainers inzetten om talenten van de club uit Doha te helpen.
Ajax werkt al samen CF Pachuca (Mexico), Gamba Osaka (Japan), Athlético Paranaense (Brazilië) en Sharjah FC (Verenigde Arabische Emiraten). "We zijn blij dat we ons internationale voetbalnetwerk uitbreiden met dit partnership", laat technisch directeur Alex Kroes weten. "De wereldwijde interesse in de voetbalkennis van Ajax is enorm en we zijn ervan overtuigd dat we in Al Bidda SC een partner hebben gevonden met dezelfde visie als Ajax. We gaan de komende jaren alles in het werk stellen om een sterke jeugdopleiding neer te zetten, wat uiteindelijk voor doorstroming naar het eerste elftal moet zorgen. Daarnaast is het mooi dat we in samenwerking onze voetbalfilosofie direct breder kunnen implementeren."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.
3 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).
5 uur geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.
23 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.
23 uur geleden