Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax gaat loten welke seizoenkaarthouders naar binnen mogen

Ajax gaat loten welke seizoenkaarthouders naar binnen mogen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax bepaalt na loting welke seizoenkaarthouders de komende drie thuiswedstrijden tegen Heracles Almelo, FC Twente en RKC Waalwijk in de Eredivisie mogen bijwonen. De club uit Amsterdam geeft alle supporters begin volgende week uitsluitsel.

Ajax mag net als alle andere clubs in de Eredivisie het stadion tot 8 maart slechts voor een derde vullen. De landskampioen laat weten dat het daar erg teleurgesteld over is. Ajax moet nu namelijk seizoenkaarthouders teleurstellen. Er is geen losse verkoop voor de komende drie thuisduels in de Eredivisie. Supporters kunnen aan het einde van het seizoen compensatie aanvragen voor de duels die ze hebben moeten missen.

Seizoenkaarthouders kunnen vanaf woensdag 2 februari een kaartje voor de bekerwedstrijd van 9 februari tegen Vitesse proberen aan te schaffen. Ook tijdens dat duel zal de Johan Cruijff ArenA voor twee derde leeg blijven.

Champions League

Ajax opent op 1 februari de verkoop voor het uitduel van 23 februari met Benfica in de achtste finales van de Champions League. De club heeft 3250 kaarten voor die wedstrijd gekregen. Ajax speelt op 15 maart de thuiswedstrijd tegen Benfica. Mogelijk zijn de huidige coronaregels dan versoepeld.

Ajax benadrukt dat supporters pas welkom zijn in de Johan Cruijff Arena als ze een negatief testresultaat of een vaccinatie- of herstelbewijs in de CoronaCheck app hebben. In het stadion moeten ze 1,5 meter afstand houden.

Meer uit Voetbal

Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

27 minuten geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

36 minuten geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

1 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

1 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

3 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

3 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

3 uur geleden