Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax - Feyenoord bij stand van 0-3 10 minuten stilgelegd

Ajax - Feyenoord bij stand van 0-3 10 minuten stilgelegd

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en Feyenoord is zondag tijdelijk gestaakt. Scheidsrechter Serdar Gözübüyük dirigeerde beide ploegen vlak voor rust naar de kleedkamers nadat er vuurwerk op het veld was gegooid. Eerder lag het spel al even stil omdat er een drinkbeker op het veld lag. Feyenoord leidt met 0-3.

De wedstrijd is na zo'n 10 minuten weer hervat. In tegenstelling tot vorig seizoen worden duels na twee onderbrekingen niet meer definitief gestaakt. Dat hoeft niet meer als de dader meteen wordt aangehouden en een speler of scheidsrechter geen letsel heeft opgelopen. Burgemeesters kunnen de KNVB nog steeds verzoeken om duels niet te staken, omdat dan de openbare orde in gevaar kan komen.

Buiten het stadion is het nog rustig, al hebben tientallen teleurgestelde fans van Ajax het stadion wel verlaten. Burgemeester Femke Halsema van Amsterdam is aanwezig in de Johan Cruijff ArenA.

Gaaei

Santiago Giménez opende in de 9e minuut de score en trof in de 18e minuut opnieuw doel voor de kampioen uit Rotterdam. Rechtsback Anton Gaaei van Ajax ging bij beide treffers in de fout en werd al in de 31e minuut gewisseld voor Devyne Rensch. Igor Paixao maakte in de 37e minuut het derde doelpunt van Feyenoord.

Boze supporters van Ajax drongen na de doelpunten van Feyenoord met spreekkoren aan op het vertrek van de raad van commissarissen en directeur voetbalzaken Sven Mislintat, die in opspraak is geraakt omdat hij zaken heeft gedaan met een spelersmakelaarskantoor dat aandelen heeft in een bedrijf waarvan hij zelf ook aandeelhouder is. Ook zongen ze Marc Overmars toe. De voorganger van Mislintat werd begin vorig jaar ontslagen vanwege grensoverschrijdend gedrag.

Meer uit Voetbal

PSG klopt Arsenal na strafschoppen en wint weer Champions League

BOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.

47 minuten geleden
Arsenal begint Champions League-finale met Timber op de bank

BOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.

4 uur geleden
Iraanse voetbalbond vraagt FIFA om opheldering over visa voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.

4 uur geleden
Liverpool ontslaat trainer Slot na twee seizoenen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft trainer Arne Slot ontslagen. De Nederlandse coach was sinds de zomer van 2024 werkzaam bij de Engelse club. Hij had nog een contract voor een seizoen op Anfield. Bij Liverpool spelen Oranje-internationals Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong en Cody Gakpo.

8 uur geleden
Verdediger Holm haakt geblesseerd af bij Oranje-opponent Zweden

STOCKHOLM (ANP) - Oranje-tegenstander Zweden moet het op het WK voetbal doen zonder rechtsback Emil Holm. De 26-jarige speler van Bologna, die het afgelopen halfjaar op huurbasis uitkwam voor Juventus, heeft een spierblessure opgelopen en heeft daardoor het trainingskamp van de ploeg verlaten. Herman Johansson van het Amerikaanse FC Dallas is opgeroepen als zijn vervanger.

10 uur geleden
Canadese verdediger Davies na blessure opgenomen in WK-selectie

TORONTO (ANP/RTR) - Verdediger Alphonso Davies is na zijn hamstringblessure op tijd fit om met medegastland Canada mee te doen aan het WK voetbal. Bondscoach Jesse Marsch heeft de 25-jarige speler van Bayern München opgenomen in zijn definitieve selectie van 26 spelers, die weinig verrassingen kent. Andere bekende namen zijn aanvallers Jonathan David van het Italiaanse Juventus en Promise David van het Belgische Union.

12 uur geleden
The Sun: Raheem Sterling opgepakt na ongeluk op Britse snelweg

LONDEN (ANP) - Voetballer Raheem Sterling is volgens de Britse krant The Sun opgepakt na een auto-ongeluk even ten zuidwesten van Londen donderdag. De 31-jarige Sterling, die de afgelopen maanden uitkwam voor Feyenoord, wordt verdacht van rijden onder invloed.

18 uur geleden