Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax - FC Utrecht vastgesteld op 22 april, Ajax - AZ op 25 april

Ajax - FC Utrecht vastgesteld op 22 april, Ajax - AZ op 25 april

ZEIST (ANP) - De inhaalwedstrijd Ajax - FC Utrecht is door de KNVB vastgesteld op donderdag 22 april. De aanvang van het duel is om 20.00 uur. Op 7 februari werd deze Eredivisiewedstrijd afgelast vanwege weeralarm code rood. Het duel kon daarna niet eerder op de agenda worden geplaatst, omdat Ajax nog actief is in de Europa League en in de KNVB-beker.

Op verzoek van de Amsterdammers wordt de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht op donderdag gespeeld. Daardoor is het duel Ajax - AZ van zaterdag 24 april verplaatst naar zondag 25 april (aanvang: 20.00 uur). De aanvangstijd van FC Twente - FC Utrecht op zondag 25 april is op verzoek van FC Utrecht verschoven naar 16.45 uur.

Vanwege deze wijzigingen hebben drie andere duels in dat speelweekeinde op verzoek van zendgemachtigde ESPN een andere aanvangstijd gekregen: PSV - FC Groningen (op 24 april, nu om 20.00 uur), Sparta Rotterdam - VVV-Venlo ( op 24 april, nu om 18.45 uur) en FC Emmen - Heracles Almelo (op 25 april, nu om 12.15 uur).

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim houdt dubbel gevoel over aan zege bij Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.

6 minuten geleden
Ajacied Regeer verwacht weer fit te zijn voor bekerduel met AZ

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.

26 minuten geleden
Arsenal na winst bij Portsmouth verder in FA Cup

PORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.

44 minuten geleden
Ajax-aanvoerder Klaassen ontevreden ondanks zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.

48 minuten geleden
Ajax verkleint achterstand op Feyenoord na zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.

54 minuten geleden
Halilovic helpt Fortuna bij rentree aan laat punt bij Go Ahead

DEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.

57 minuten geleden
Axel van Dongen: er kwam van alles bij mij los

HEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."

2 uur geleden