Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax: fans ADO weer welkom in Johan Cruijff ArenA

Ajax: fans ADO weer welkom in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax opent de Johan Cruijff ArenA volgend seizoen weer voor supporters van ADO Den Haag. "Wij zijn voornemens om ze gewoon weer welkom te heten", meldt een woordvoerder van de Amsterdamse club. "Dat staat los van het feit of onze fans wel of nog steeds niet naar Den Haag mogen."

Ajax wil al jaren dat uitsupporters weer welkom zijn bij de onderlinge duels met ADO. De koploper van de eredivisie vindt echter geen gehoor bij de gemeente Den Haag en ADO. Omdat Ajax-fans nog steeds niet welkom zijn in Den Haag speelde de club uit Amsterdam ook zondag weer het thuisduel met ADO alleen voor eigen publiek.

Algemeen directeur Edwin van der Sar van Ajax baalde dat er geen fans van ADO in de Johan Cruijff ArenA waren. Hij wil ze er volgend seizoen weer bij hebben, zelfs als Ajax-fans weer niet naar Den Haag mogen.

Ajax en ADO reizen al 13 jaar niet met uitsupporters naar onderlinge duels. Het besluit om fans te weren werd genomen nadat hooligans van Ajax het supportershome van ADO met honkbalknuppels en messen hadden bestormd. Ajax probeert al jaren vergeefs een einde te maken aan die maatregel. Uit protest reisde de clubleiding van Ajax eerder dit seizoen niet af naar de uitwedstrijd tegen ADO.

Meer uit Voetbal

Borussia Dortmund verlengt contract trainer Kovac

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.

2 uur geleden
16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

15 uur geleden
Inter begint competitie met ruime overwinning op Torino

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.

15 uur geleden
GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

21 uur geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

21 uur geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

22 uur geleden
Uitgedund eerste elftal van Vitesse traint nog steeds door

ARNHEM (ANP) - Het eerste elftal van Vitesse traint ondanks het verlies van de proflicentie onverstoord door. De spelersgroep wordt wel steeds kleiner. Er waren maandag elf spelers aanwezig, heeft een woordvoerder van de club bevestigd. Een deel van de trainingsgroep was van de A-selectie en een deel van Jong Vitesse.

1 dag geleden