Ajax en Steijn willen slechte reeks in Athene beëindigen
ATHENE (ANP) - Ajax en trainer Maurice Steijn hopen een slechte reeks resultaten donderdag in Griekenland te beëindigen. De Amsterdammers nemen het om 18.45 uur in de tweede groepswedstrijd van de Europa League op tegen AEK Athene.
Het geplaagde Ajax won op 24 augustus, in de play-offs van de Europa League tegen Ludogorets (1-4), voor het laatst. De ploeg van Steijn stond zaterdag in de Eredivisie met 3-2 voor bij RKC Waalwijk, toen dat duel kort voor tijd werd gestaakt nadat RKC-doelman Etienne Vaessen na een botsing bewusteloos raakte.
Benjamin Tahirovic neemt bij Ajax, dat de groepsfase startte met een gelijkspel van 3-3 tegen Olympique Marseille, op het middenveld de plek in van de geschorste Silvano Vos. Het basisteam is verder ongewijzigd in vergelijking met de wedstrijd tegen RKC.
AZ hoopt zich in de poulefase van de Conference League te herstellen van de 4-3-nederlaag bij de Bosische club Zrinjski Mostar van twee weken geleden. De Alkmaarders trappen om 21.00 uur af tegen Legia Warschau.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
6 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
7 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
9 uur geleden