Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax en Steijn willen slechte reeks in Athene beëindigen

Ajax en Steijn willen slechte reeks in Athene beëindigen

ATHENE (ANP) - Ajax en trainer Maurice Steijn hopen een slechte reeks resultaten donderdag in Griekenland te beëindigen. De Amsterdammers nemen het om 18.45 uur in de tweede groepswedstrijd van de Europa League op tegen AEK Athene.

Het geplaagde Ajax won op 24 augustus, in de play-offs van de Europa League tegen Ludogorets (1-4), voor het laatst. De ploeg van Steijn stond zaterdag in de Eredivisie met 3-2 voor bij RKC Waalwijk, toen dat duel kort voor tijd werd gestaakt nadat RKC-doelman Etienne Vaessen na een botsing bewusteloos raakte.

Benjamin Tahirovic neemt bij Ajax, dat de groepsfase startte met een gelijkspel van 3-3 tegen Olympique Marseille, op het middenveld de plek in van de geschorste Silvano Vos. Het basisteam is verder ongewijzigd in vergelijking met de wedstrijd tegen RKC.

AZ hoopt zich in de poulefase van de Conference League te herstellen van de 4-3-nederlaag bij de Bosische club Zrinjski Mostar van twee weken geleden. De Alkmaarders trappen om 21.00 uur af tegen Legia Warschau.

Meer uit Voetbal

PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

34 minuten geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

4 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

5 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

5 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

5 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

7 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

7 uur geleden