Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax en Steijn willen slechte reeks in Athene beëindigen

Ajax en Steijn willen slechte reeks in Athene beëindigen

ATHENE (ANP) - Ajax en trainer Maurice Steijn hopen een slechte reeks resultaten donderdag in Griekenland te beëindigen. De Amsterdammers nemen het om 18.45 uur in de tweede groepswedstrijd van de Europa League op tegen AEK Athene.

Het geplaagde Ajax won op 24 augustus, in de play-offs van de Europa League tegen Ludogorets (1-4), voor het laatst. De ploeg van Steijn stond zaterdag in de Eredivisie met 3-2 voor bij RKC Waalwijk, toen dat duel kort voor tijd werd gestaakt nadat RKC-doelman Etienne Vaessen na een botsing bewusteloos raakte.

Benjamin Tahirovic neemt bij Ajax, dat de groepsfase startte met een gelijkspel van 3-3 tegen Olympique Marseille, op het middenveld de plek in van de geschorste Silvano Vos. Het basisteam is verder ongewijzigd in vergelijking met de wedstrijd tegen RKC.

AZ hoopt zich in de poulefase van de Conference League te herstellen van de 4-3-nederlaag bij de Bosische club Zrinjski Mostar van twee weken geleden. De Alkmaarders trappen om 21.00 uur af tegen Legia Warschau.

Meer uit Voetbal

Feyenoord wint dankzij vier treffers Ueda ruim van PEC Zwolle

ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.

22 minuten geleden
Messi pakt met Inter Miami eerste Amerikaanse landstitel

FORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.

26 minuten geleden
Torres helpt FC Barcelona met hattrick aan zege op Betis: 3-5

BARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.

3 uur geleden
Ajax wint dankzij eigen treffers Fortuna voor tweede keer op rij

SITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.

3 uur geleden
Liverpool lijdt na late tegengoal ook puntenverlies tegen Leeds

LEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.

3 uur geleden
Internazionale wint op eigen veld ruim van Como

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.

3 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie houdt aanvoerder Sem Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank. Van Persie wijzigt zijn elftal in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Telstar (1-2) van vorige week wel op twee plekken: Jordan Lotomba vervangt de geblesseerde rechtsback Bart Nieuwkoop en aanvaller Gonçalo Borges is de vervanger van Gaoussou Diarra.

4 uur geleden