Ajax en PSV tegenover elkaar in gedevalueerde topper
AMSTERDAM (ANP) - Ajax en PSV staan vanaf 16.45 uur tegenover elkaar voor een gedevalueerde topper in de Johan Cruijff ArenA. Beide clubs hopen een einde te maken aan een serie teleurstellende resultaten.
De landskampioen uit Amsterdam verloor maar liefst drie van de laatste vijf wedstrijden. PSV wacht al zes uitwedstrijden in de eredivisie vergeefs op een zege.
Ajax is nog altijd koploper, maar AZ is na de winst van vrijdag op RKC Waalwijk (4-0) in punten gelijk gekomen. PSV is afgezakt naar de vijfde positie, met 11 punten minder dan Ajax.
Bij Ajax ontbreken nog steeds de geblesseerden Daley Blind, Hakim Ziyech, David Neres en Zakaria Labyad. PSV moet het de rest van het seizoen zonder topscorer Donyell Malen stellen en zag afgelopen week Steven Bergwijn naar Tottenham Hotspur vertrekken. Linksback Ricardo Rodriguez, gehuurd van AC Milan, debuteert mogelijk in de ploeg van interim-trainer Ernest Faber.
Meer uit Sport
SPIELBERG (ANP) - De Britse Formule 1-coureur George Russell is na de zege in de GP van Oostenrijk blij dat hij weer eens op het hoogste treetje staat. "Het is geweldig om weer de eerste te zijn. Het was even geleden, dus ik ga hier zeker even van genieten", zei de Mercedes-coureur.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turner Aaron Enser en turnster Naomi Visser hebben op de finaledag van de NK in Ahoy Rotterdam allebei nog een titel gepakt. De 19-jarige Enser, die zaterdag de Nederlandse meerkamptitel greep, turnde zondag naar goud op het toestel vloer (13,050).
2 uur geledenASSEN (ANP) - De hitte heeft nauwelijks invloed gehad op het aantal bezoekers bij de TT van Assen. De organisatie meldde bijna 194.000 betalende bezoekers in de afgelopen drie dagen. "Dat is mij reuze meegevallen, ik had verwacht dat er minder mensen zouden komen", zei voorzitter Arjan Bos van het TT Circuit. "Er was op de vrijdag en zaterdag wel sprake van een lichte daling en dat schuif ik dan maar op de hittestress."
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Wielrenster Lieke Nooijen heeft voor het eerst de nationale titel op de weg veroverd. De 24-jarige renster van Visma - Lease a Bike versloeg na een kleine 118 kilometer over een heuvelachtig parcours rondom Nijmegen Femke Markus in de sprint. Loes Adegeest werd op twintig seconden derde.
3 uur geledenSPIELBERG (ANP) - Max Verstappen noemt de tweede plaats in de Grote Prijs van Oostenrijk voor Formule 1 een heel positief resultaat. De viervoudig wereldkampioen in de Red Bull moest de zege laten aan de Brit George Russell in de Mercedes, maar hij bleef de andere Mercedes-coureur, kampioenschapsleider Kimi Antonelli uit Italië nipt voor.
4 uur geledenSPIELBERG (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Oostenrijk in de Formule 1 als tweede geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest in de race op de Red Bull Ring in Spielberg, het thuiscircuit van zijn team, de zege laten aan de Brit George Russell in een Mercedes. De Italiaan Kimi Antonelli werd namens Mercedes vlak achter Verstappen derde.
5 uur geledenLUZERN (ANP) - De Nederlandse roeiers hebben bij de wereldbeker in het Zwitserse Luzern twee gouden medailles veroverd. Bij de vrouwen waren Benthe Boonstra en Roos de Jong in de dubbeltwee de beste, voor twee boten uit de Verenigde Staten. De Holland Acht won bij de mannen, voor Groot-Brittannië en Australië. De regerend wereldkampioenen pakten vorige maand bij de wereldbeker in Sevilla ook de winst.
6 uur geleden