Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax en PSV tegenover elkaar in gedevalueerde topper

Ajax en PSV tegenover elkaar in gedevalueerde topper

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en PSV staan vanaf 16.45 uur tegenover elkaar voor een gedevalueerde topper in de Johan Cruijff ArenA. Beide clubs hopen een einde te maken aan een serie teleurstellende resultaten.

De landskampioen uit Amsterdam verloor maar liefst drie van de laatste vijf wedstrijden. PSV wacht al zes uitwedstrijden in de eredivisie vergeefs op een zege.

Ajax is nog altijd koploper, maar AZ is na de winst van vrijdag op RKC Waalwijk (4-0) in punten gelijk gekomen. PSV is afgezakt naar de vijfde positie, met 11 punten minder dan Ajax.

Bij Ajax ontbreken nog steeds de geblesseerden Daley Blind, Hakim Ziyech, David Neres en Zakaria Labyad. PSV moet het de rest van het seizoen zonder topscorer Donyell Malen stellen en zag afgelopen week Steven Bergwijn naar Tottenham Hotspur vertrekken. Linksback Ricardo Rodriguez, gehuurd van AC Milan, debuteert mogelijk in de ploeg van interim-trainer Ernest Faber.

Meer uit Sport

Olympische kampioenen Miura en Kihara stoppen met kunstrijden

TOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.

2 uur geleden
Tennisser Djokovic onzeker voor masterstoernooi van Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

2 uur geleden
Judoka Van Krevel verliest op EK strijd om het brons

TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.

19 uur geleden
Brisbane houdt vast aan omstreden roeilocatie voor Spelen 2032

BRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.

23 uur geleden
Poolse Swiatek begint gravelseizoen met zege op Siegemund

STUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.

1 dag geleden
Giri verslaat Blübaum en beëindigt Kandidatentoernooi als tweede

PEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.

1 dag geleden
Alcaraz trekt zich met polsblessure terug uit toernooi Barcelona

BARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.

1 dag geleden