Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax en PSV spelen vermoedelijk eind juli om Johan Cruijff Schaal

Ajax en PSV spelen vermoedelijk eind juli om Johan Cruijff Schaal

ROTTERDAM (ANP) - De winnaar van de KNVB-beker plaatst zich niet alleen voor de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal maar is ook zeker van een ticket voor de play-offs van de voorronden van de nieuwe editie van de Europa League.

De kans is groot dat Ajax en PSV op 30 juli of 31 juli om winst van de Johan Cruijff Schaal voetballen. Beide clubs lijken als eerste of tweede in de Eredivisie te eindigen. De kampioen plaatst zich voor de groepsfase van de Champions League, de nummer 2 mag aan de voorronde van de koningsklasse voor Europese clubteams deelnemen.

Als de bekerwinnaar kampioen of tweede wordt in de Eredivisie, dan mag de nummer 3 van de eindklassering aan de play-offs voor een plaats in de groepsfase van de Europa League deelnemen. In dat geval spelen niet de nummers 4 tot en met 7 maar de nummers 5 tot en met 8 van de Eredivisie na de reguliere competitie play-offs om Europees voetbal.

Feyenoord is de huidige nummer 3 van de Eredivisie, met 11 punten minder dan koploper Ajax. PSV heeft een voorsprong van 7 punten op Feyenoord.

Meer uit Voetbal

PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

4 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

6 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

7 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

12 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

12 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

13 uur geleden