Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax en PSV geplaatst bij loting Europa League

Ajax en PSV geplaatst bij loting Europa League

NYON (ANP) - Ajax en PSV zijn voor de loting van de achtste finales in de Europa League ingedeeld in pot. 1. Daarmee ontlopen de Nederlandse ploegen tegenstanders als Manchester United, Arsenal, Napoli en AC Milan. De clubs kunnen wel onder meer Dinamo Kiev, Red Bull Salzburg en Benfica treffen.

Ajax werd als een van de vier beste nummers drie uit de groepsfase van de Champions League ingedeeld in pot. 1 PSV is als groepswinnaar in de Europa League ook geplaatst. De clubs uit pot 1 spelen eerst een uitwedstrijd en daarna thuis.

De Nederlandse clubs ontlopen ook Bayer Leverkusen van coach Peter Bosz en Tottenham Hotspur van onder anderen aanvaller Steven Bergwijn. De Duitse en Engelse club werden ook groepswinnaar in de Europa League.

De loting van de Europa League is maandag om 13.00 uur. Clubs kunnen niet loten tegen ploegen uit hetzelfde land en niet tegen tegenstanders die al eerder bij elkaar in de groep zaten.

Meer uit Voetbal

Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

17 minuten geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

2 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

11 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

11 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

12 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

15 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

16 uur geleden