Ajax en Feyenoord zien Dinamo Zagreb hoofdtoernooi mislopen
ATHENE (ANP) - Dinamo Zagreb maakt niet langer kans op een plek in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Kroaten, met spelers die in de belangstelling staan van Ajax en Feyenoord, speelden in de derde voorronde in de uitwedstrijd tegen AEK Athene met 2-2 gelijk. In Zagreb had de Griekse topclub met 1-0 gewonnen.
Het duel tussen AEK en Dinamo Zagreb werd uitgesteld vanwege hevige rellen eerder deze maand. Daarbij kwam een Griekse fan om het leven.
Dinamo Zagreb leek in Athene op weg naar een zege en plaatsing voor de play-offs, maar in blessuretijd ging het mis. Uitgerekend Domagoj Vida, voormalig speler van Zagreb, maakte in de 10e minuut van de blessuretijd de 2-2. Hij kopte raak nadat een penalty was gekeerd.
Bij Dinamo Zagreb deden Josip Sutalo en Luka Ivanusec de hele wedstrijd mee. Verdediger Sutalo wordt al weken in verband gebracht met Ajax en Ivanusec staat nadrukkelijk in de belangstelling van Feyenoord. Naar verluidt wilde Dinamo Zagreb pas over transfers praten na de voorronden van de Champions League.
AEK neemt het in de play-offs op tegen Royal Antwerp FC, de Belgische kampioen die onder leiding staat van trainer Mark van Bommel.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
5 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
5 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
6 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
6 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
9 uur geleden