Ajax en Feyenoord zien Dinamo Zagreb hoofdtoernooi mislopen
ATHENE (ANP) - Dinamo Zagreb maakt niet langer kans op een plek in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Kroaten, met spelers die in de belangstelling staan van Ajax en Feyenoord, speelden in de derde voorronde in de uitwedstrijd tegen AEK Athene met 2-2 gelijk. In Zagreb had de Griekse topclub met 1-0 gewonnen.
Het duel tussen AEK en Dinamo Zagreb werd uitgesteld vanwege hevige rellen eerder deze maand. Daarbij kwam een Griekse fan om het leven.
Dinamo Zagreb leek in Athene op weg naar een zege en plaatsing voor de play-offs, maar in blessuretijd ging het mis. Uitgerekend Domagoj Vida, voormalig speler van Zagreb, maakte in de 10e minuut van de blessuretijd de 2-2. Hij kopte raak nadat een penalty was gekeerd.
Bij Dinamo Zagreb deden Josip Sutalo en Luka Ivanusec de hele wedstrijd mee. Verdediger Sutalo wordt al weken in verband gebracht met Ajax en Ivanusec staat nadrukkelijk in de belangstelling van Feyenoord. Naar verluidt wilde Dinamo Zagreb pas over transfers praten na de voorronden van de Champions League.
AEK neemt het in de play-offs op tegen Royal Antwerp FC, de Belgische kampioen die onder leiding staat van trainer Mark van Bommel.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.
52 minuten geledenSINSHEIM (ANP) - Bayern München is zonder te spelen officieus kampioen van Duitsland geworden. De koploper zag nummer 2 Borussia Dortmund met 2-1 verliezen bij Hoffenheim. Bayern kan zondag thuis tegen VfB Stuttgart de titel vastleggen.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.
22 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.
23 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
1 dag geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.
1 dag geleden