Ajax en Feyenoord zien Dinamo Zagreb hoofdtoernooi mislopen
ATHENE (ANP) - Dinamo Zagreb maakt niet langer kans op een plek in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Kroaten, met spelers die in de belangstelling staan van Ajax en Feyenoord, speelden in de derde voorronde in de uitwedstrijd tegen AEK Athene met 2-2 gelijk. In Zagreb had de Griekse topclub met 1-0 gewonnen.
Het duel tussen AEK en Dinamo Zagreb werd uitgesteld vanwege hevige rellen eerder deze maand. Daarbij kwam een Griekse fan om het leven.
Dinamo Zagreb leek in Athene op weg naar een zege en plaatsing voor de play-offs, maar in blessuretijd ging het mis. Uitgerekend Domagoj Vida, voormalig speler van Zagreb, maakte in de 10e minuut van de blessuretijd de 2-2. Hij kopte raak nadat een penalty was gekeerd.
Bij Dinamo Zagreb deden Josip Sutalo en Luka Ivanusec de hele wedstrijd mee. Verdediger Sutalo wordt al weken in verband gebracht met Ajax en Ivanusec staat nadrukkelijk in de belangstelling van Feyenoord. Naar verluidt wilde Dinamo Zagreb pas over transfers praten na de voorronden van de Champions League.
AEK neemt het in de play-offs op tegen Royal Antwerp FC, de Belgische kampioen die onder leiding staat van trainer Mark van Bommel.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
14 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
14 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
17 uur geleden