Ajax en Feyenoord spelen zonder fans gestaakt duel uit
AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Feyenoord spelen vanaf 14.00 uur hun zondag gestaakte onderlinge duel uit. De landskampioen verdedigt een voorsprong van 3-0 in de Johan Cruijff ArenA, waar geen publiek welkom is.
Het duel begint met een stuiterbal rond de middenlijn en met 55 minuten op de stadionklok. Beide ploegen beginnen normaal gesproken met de elf spelers die op het veld stonden toen supporters van de thuisploeg zondag voor de tweede keer vuurwerk op het veld gooiden.
Beide coaches mogen niet fitte spelers vervangen. Maar een sportarts van de KNVB zal dat dan wel even controleren. Het restant van het gestaakte duel staat opnieuw onder leiding van scheidsrechter Serdar Gözübüyük.
Kenneth Taylor (Ajax), Santiago Giménez en Timon Wellenreuther (Feyenoord) kregen zondag een gele kaart. Zij worden uit het veld gestuurd als ze in het restant van het duel opnieuw met geel bestraft worden.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
4 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
5 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
2 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
16 uur geleden