Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax en Feyenoord spelen zonder fans gestaakt duel uit

Ajax en Feyenoord spelen zonder fans gestaakt duel uit

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Feyenoord spelen vanaf 14.00 uur hun zondag gestaakte onderlinge duel uit. De landskampioen verdedigt een voorsprong van 3-0 in de Johan Cruijff ArenA, waar geen publiek welkom is.

Het duel begint met een stuiterbal rond de middenlijn en met 55 minuten op de stadionklok. Beide ploegen beginnen normaal gesproken met de elf spelers die op het veld stonden toen supporters van de thuisploeg zondag voor de tweede keer vuurwerk op het veld gooiden.

Beide coaches mogen niet fitte spelers vervangen. Maar een sportarts van de KNVB zal dat dan wel even controleren. Het restant van het gestaakte duel staat opnieuw onder leiding van scheidsrechter Serdar Gözübüyük.

Kenneth Taylor (Ajax), Santiago Giménez en Timon Wellenreuther (Feyenoord) kregen zondag een gele kaart. Zij worden uit het veld gestuurd als ze in het restant van het duel opnieuw met geel bestraft worden.

Meer uit Voetbal

Ajax verliest van FC Utrecht en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet er ernstig rekening mee houden dat het aan de play-offs voor een plek in de Conference League moet deelnemen. De club verloor de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) en zakte naar de vijfde positie van de ranglijst.

10 minuten geleden
Excelsior door gelijkspel ook volgend seizoen in Eredivisie

VELSEN/ROTTERDAM (ANP) - Excelsior speelt ook volgend seizoen in de Eredivisie. De club uit Rotterdam speelde in de voorlaatste speelronde met 1-1 gelijk tegen directe concurrent FC Volendam en kan niet lager dan vijftiende eindigen.

12 minuten geleden
NAC Breda degradeert uit Eredivisie, wedstrijd gestaakt

BREDA (ANP) - NAC Breda is na twee seizoenen gedegradeerd uit de Eredivisie. De ploeg van coach Carl Hoefkens kan door het gelijkspel van FC Volendam en de zege van Telstar niet meer hoger dan zeventiende eindigen.

13 minuten geleden
Duel NAC Breda - sc Heerenveen tijdelijk stilgelegd door vuurwerk

BREDA (ANP) - De wedstrijd in de Eredivisie tussen NAC Breda en sc Heerenveen is aan het begin van de tweede helft tijdelijk stilgelegd. Supporters van de thuisploeg gooiden vuurwerk op het veld, waarop scheidsrechter Sander van der Eijk de ploegen van het veld stuurde. Na ongeveer tien minuten werd de wedstrijd hervat.

1 uur geleden
Steijn en Smal nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.

3 uur geleden
Ajax begint met Dolberg en Gloukh tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.

3 uur geleden
Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

6 uur geleden