Ajax draagt Baboeram Panday voor als financieel directeur
AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Shashi Baboeram Panday voor als financieel directeur. Hij is de beoogde opvolger van de huidige financieel directeur Susan Lenderink voor de periode tot en met de Algemene Vergadering van Aandeelhouders (AVA) van 2028.
Het is de bedoeling dat Baboeram Panday op 1 februari 2025 met zijn werkzaamheden begint. Op korte termijn zal een Buitengewone Algemene Vergadering van Aandeelhouders (BAVA) worden uitgeschreven, waar de aandeelhouders van Ajax formeel in kennis worden gesteld van de voorgenomen benoeming.
De 45-jarige Baboeram Panday is momenteel chief financial officer (CFO) van Talpa Holding en Talpa Network. Hij werkt sinds 2007 bij Talpa. Daarvoor werkte hij zeven jaar bij Deloitte Accountants.
De huidige financieel directeur van Ajax, Susan Lenderink, meldde op 13 september dat zij Ajax verlaat. Met het oog op een zorgvuldige overdracht kwam de rvc met haar overeen dat zij tot uiterlijk 1 maart 2025 in functie blijft.
Meer uit Voetbal
ORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."
1 uur geledenPRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).
4 uur geledenBRUSSEL (ANP/AFP) - De Europese consumentenorganisatie Euroconsumers en Football Supporters Europe (FSE) hebben een formele klacht ingediend bij de Europese Commissie tegen wereldvoetbalbond FIFA. De organisaties spreken onder meer van "buitensporige prijzen" en "oneerlijke aankoopvoorwaarden" bij de ticketverkoop voor het WK van komende zomer.
5 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
6 uur geleden