Ajax draagt Baboeram Panday voor als financieel directeur
AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Shashi Baboeram Panday voor als financieel directeur. Hij is de beoogde opvolger van de huidige financieel directeur Susan Lenderink voor de periode tot en met de Algemene Vergadering van Aandeelhouders (AVA) van 2028.
Het is de bedoeling dat Baboeram Panday op 1 februari 2025 met zijn werkzaamheden begint. Op korte termijn zal een Buitengewone Algemene Vergadering van Aandeelhouders (BAVA) worden uitgeschreven, waar de aandeelhouders van Ajax formeel in kennis worden gesteld van de voorgenomen benoeming.
De 45-jarige Baboeram Panday is momenteel chief financial officer (CFO) van Talpa Holding en Talpa Network. Hij werkt sinds 2007 bij Talpa. Daarvoor werkte hij zeven jaar bij Deloitte Accountants.
De huidige financieel directeur van Ajax, Susan Lenderink, meldde op 13 september dat zij Ajax verlaat. Met het oog op een zorgvuldige overdracht kwam de rvc met haar overeen dat zij tot uiterlijk 1 maart 2025 in functie blijft.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
34 minuten geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
3 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
3 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
4 uur geleden