Ajax-doelwit Ito verlengt contract bij VfB Stuttgart
STUTTGART (ANP) - Voetballer Hiroki Ito heeft zijn contract bij VfB Stuttgart verlengd tot de zomer van 2027. De 24-jarige Japanse verdediger stond de voorbije periode in de belangstelling van meerdere clubs, onder meer Ajax.
"Hij is een intelligente, technisch en atletisch sterke speler en behoort op zijn positie tot de beste spelers in de Bundesliga", zegt technisch directeur Fabian Wohlgemuth. "Ito heeft een geweldige ontwikkeling doorgemaakt."
Ito kwam twee jaar geleden over van de Japanse tweedeklasser Jubilo Iwata. De verdediger zou aanvankelijk zijn wedstrijden in het tweede elftal gaan spelen, maar hij maakte al snel indruk. Ito speelde tot dusverre zeventig wedstrijden in het eerste elftal van Stuttgart en zaterdag was hij als linksback basisspeler in de openingswedstrijd tegen VfL Bochum (5-0). Stuttgart is dankzij die ruime zege koploper.
Ajax versterkte zich inmiddels met centrale verdediger Josip Sutalo en linksback Gastón Ávila.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Nicolas Binder heeft SC Cambuur aan een belangrijke uitzege op PEC Zwolle geholpen. De invaller uit Oostenrijk schoot de bal in de 83e minuut na een geslaagde actie hoog in het doel (0-1).
40 minuten geledenVELSEN (ANP) - ADO Den Haag heeft voor de derde keer dit seizoen een punt gepakt in de Eredivisie. Het elftal van trainer Robin Peter speelde een groot deel van de uitwedstrijd tegen Telstar met een man minder na een rode kaart voor de jarige Milan Hokke, maar wist stand te houden: 2-2.
41 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord rouwt om het overlijden van Henk van der Bijl. De doelman, die in de jaren veertig en vijftig 210 wedstrijden voor de Rotterdammers speelde, was de oudst nog levende speler van de club. Hij is 101 jaar geworden, meldt de koploper van de Eredivisie.
44 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Clarence Seedorf is de nieuwe trainer van Corinthians. Dat meldt de Braziliaanse club, die eerder deze week Fernando Diniz ontsloeg vanwege teleurstellende resultaten.
47 minuten geledenCOMO (ANP) - Como heeft de laatste wedstrijd voor de ontmoeting van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League niet gewonnen. De ploeg van trainer Cesc Fàbregas speelde voor eigen publiek gelijk tegen AS Roma (0-0).
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Yoann Cathline heeft FC Utrecht met twee mooie doelpunten aan een zege op Willem II geholpen (3-1). De thuisclub nam met de tweede competitiezege afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Femke Liefting sluit weer aan bij het Nederlands elftal. De keepster van Ajax miste vrijdag de gewonnen uitwedstrijd tegen Hongarije (0-8) omdat ze ziek was.
4 uur geleden