Ajax-doelwit Ito verlengt contract bij VfB Stuttgart
STUTTGART (ANP) - Voetballer Hiroki Ito heeft zijn contract bij VfB Stuttgart verlengd tot de zomer van 2027. De 24-jarige Japanse verdediger stond de voorbije periode in de belangstelling van meerdere clubs, onder meer Ajax.
"Hij is een intelligente, technisch en atletisch sterke speler en behoort op zijn positie tot de beste spelers in de Bundesliga", zegt technisch directeur Fabian Wohlgemuth. "Ito heeft een geweldige ontwikkeling doorgemaakt."
Ito kwam twee jaar geleden over van de Japanse tweedeklasser Jubilo Iwata. De verdediger zou aanvankelijk zijn wedstrijden in het tweede elftal gaan spelen, maar hij maakte al snel indruk. Ito speelde tot dusverre zeventig wedstrijden in het eerste elftal van Stuttgart en zaterdag was hij als linksback basisspeler in de openingswedstrijd tegen VfL Bochum (5-0). Stuttgart is dankzij die ruime zege koploper.
Ajax versterkte zich inmiddels met centrale verdediger Josip Sutalo en linksback Gastón Ávila.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff vindt niet dat hij de voorbije transferperiode te veel risico heeft genomen. De technisch directeur van Ajax haalde de voorbije maanden elf nieuwe spelers naar Amsterdam, onder wie een aantal ervaren krachten die transfervrij waren, zoals Julian Brandt (30), Daley Blind (36) en Sofyan Amrabat (30). Ook huurt Ajax de nodige spelers.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Clubs hebben een recordbedrag uitgegeven op de transfermarkt. Dat concludeert wereldvoetbalbond FIFA na het sluiten van de transfermarkt voor veel landen.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart blijft ook de komende jaren directeur voetbalzaken van PSV. De Eindhovense club verlengde donderdag het in 2027 aflopende contract van de 57-jarige Amerikaan met drie jaar.
3 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - Alle voetbalwedstrijden in Argentinië worden komend weekeinde na tien minuten even stilgelegd als eerbetoon aan Lionel Messi. De vedette maakte onlangs bekend dat hij stopt als international. Hij voetbalde altijd met rugnummer 10 voor zijn nationale ploeg.
10 uur geledenOSNABRÜCK (ANP) - Bayern München heeft de tweede ronde van het Duitse bekertoernooi bereikt. De landskampioen won met 4-1 bij VfL Osnabrück uit de tweede Bundesliga.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft op de laatste dag van de transfermarkt Roberts Uldrikis vastgelegd. De 28-jarige Letse spits komt over van Arminia Bielefeld. Hij tekent voor één seizoen in Heerenveen.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Joël van den Berg aan het Schotse Celtic verkocht. De landskampioen uit Eindhoven heeft een akkoord bereikt met de Schotse landskampioen over een transfer van de 19-jarige middenvelder, die nog een contract tot medio 2028 had. Van den Berg tekent bij Celtic voor vier seizoenen met de optie voor nog een jaar.
19 uur geleden