Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-doelwit Ito verlengt contract bij VfB Stuttgart

Ajax-doelwit Ito verlengt contract bij VfB Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Voetballer Hiroki Ito heeft zijn contract bij VfB Stuttgart verlengd tot de zomer van 2027. De 24-jarige Japanse verdediger stond de voorbije periode in de belangstelling van meerdere clubs, onder meer Ajax.

"Hij is een intelligente, technisch en atletisch sterke speler en behoort op zijn positie tot de beste spelers in de Bundesliga", zegt technisch directeur Fabian Wohlgemuth. "Ito heeft een geweldige ontwikkeling doorgemaakt."

Ito kwam twee jaar geleden over van de Japanse tweedeklasser Jubilo Iwata. De verdediger zou aanvankelijk zijn wedstrijden in het tweede elftal gaan spelen, maar hij maakte al snel indruk. Ito speelde tot dusverre zeventig wedstrijden in het eerste elftal van Stuttgart en zaterdag was hij als linksback basisspeler in de openingswedstrijd tegen VfL Bochum (5-0). Stuttgart is dankzij die ruime zege koploper.

Ajax versterkte zich inmiddels met centrale verdediger Josip Sutalo en linksback Gastón Ávila.

Meer uit Voetbal

Bosz na domper PSV: wij waren voetballend de bovenliggende partij

LEIPZIG (ANP) - Trainer Peter Bosz vond zijn ploeg "voetballend de bovenliggende partij" tijdens de met 1-0 verloren uitwedstrijd bij RB Leipzig. "Ik denk dat we over negentig minuten een goede wedstrijd hebben gespeeld", zei de trainer na afloop.

3 uur geleden
Veurink ondanks mindere spel voetbalsters tevreden na nieuwe zege

TILBURG (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink had in het gewonnen WK-kwalificatieduel met Hongarije "qua spel iets meer verwacht" van de voetbalsters van Oranje, maar is alsnog tevreden. "Dat komt door de doelpunten die we in de eerste helft maken en de kansen die we creëren in de tweede helft", zei Veurink na de 3-0-thuiszege tegen de NOS. De zege was na de 8-0-overwinning van vrijdag ruim genoeg voor een plek in de laatste ronde van de WK-kwalificatie.

3 uur geleden
PSV lijdt in Champions League nipte nederlaag bij RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - PSV heeft in zijn tweede wedstrijd in de competitiefase van de Champions League een nipte nederlaag geleden bij RB Leipzig. De ploeg van trainer Peter Bosz ging in Duitsland met 1-0 onderuit.

7 uur geleden
Voetbalsters door in WK-kwalificatie na nieuwe zege op Hongarije

TILBURG (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zich geplaatst voor de laatste ronde van de kwalificatie voor het WK van volgend jaar in Brazilië. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink was in Tilburg opnieuw duidelijk te sterk voor Hongarije, al viel de zege met 3-0 een stuk kleiner uit dan de 8-0 van vrijdag in de uitwedstrijd. Over anderhalve maand is Slovenië de laatste tegenstander in de strijd om een WK-ticket.

7 uur geleden
Oud-aanvoerder Real Madrid Carvajal tekent bij Getafe

GETAFE (ANP) - Dani Carvajal, voormalig aanvoerder van Real Madrid, vervolgt zijn voetbalcarrière bij Getafe. De club uit Spanje meldt op zijn website dat de 34-jarige verdediger heeft getekend tot het einde van dit seizoen.

18 uur geleden
De Jong blijft nog vier jaar directeur topvoetbal bij de KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong blijft directeur topvoetbal van de KNVB. De oud-voetballer heeft zijn verbintenis met vier jaar verlengd. Zijn nieuwe contract gaat op 1 januari, zo meldt de KNVB.

18 uur geleden
PEC Zwolle ontslaat na acht speelronden trainer Van der Vegt

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft trainer Henry van der Vegt na acht speelronden per direct ontslagen. Dat meldt de Eredivisieclub op zijn website. PEC staat na een teleurstellende start van het seizoen op de zestiende plaats met 4 punten. Van der Vegt is de eerste trainer in de Eredivisie van dit seizoen van wie het contract voortijdig wordt beëindigd.

19 uur geleden