Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-doelman Stekelenburg: ik verleer het niet zo snel

Ajax-doelman Stekelenburg: ik verleer het niet zo snel

AMSTERDAM (ANP) - Maarten Stekelenburg reageerde woensdag vrij nuchter en stoïcijns na de bekerzege van Ajax op PSV. De 38-jarige doelman kreeg eind vorige week te horen dat André Onana vanwege een dopingschorsing een jaar niet mag voetballen. "Ik maak de rest van het seizoen af, zoals het er nu voor staat. Dat staat buiten kijf. Ik ben ervaren genoeg en weet wat van mij gevraagd wordt. Ik verleer het niet zo snel", aldus Stekelenburg na de zege in de kwartfinale van 2-1.

Ajax was voor rust veel beter en leidde al met 2-0. "Ik denk dat zij één kansje hebben gehad", keek Stekelenburg terug. "In de tweede helft kwamen zij er beter in. De bal kan altijd een keer verkeerd vallen, zeker als zij opportunistisch gaan spelen. Éen ding telde, we wilden winnen: dat hebben we gedaan."

De spelers van Ajax kwamen vooraf allemaal met een keepersshirt met rugnummer 24 van Onana het veld op. Stekelenburg: "Dat hebben de club en spelers gezamenlijk bedacht. We wilden het eigenlijk afgelopen weekend al doen, maar toen werd onze wedstrijd afgelast. Onana is niet alleen een goede keeper, maar ook in de kleedkamer een leuke gast. We gaan hem missen."

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

8 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

8 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

9 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

9 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

9 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

13 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

17 uur geleden