
Ajax-directeur Overmars wil competitie niet meer uitspelen
AMSTERDAM (ANP) - Als het aan Ajax-directeur Marc Overmars ligt, wordt de competitie dit seizoen niet meer uitgespeeld. Dat betoogt hij woensdagavond in een groot interview op de website van De Telegraaf.
„Ik weet dat heel veel clubs er ook zo over denken, gewoon duidelijkheid willen en vinden dat de eredivisie niet meer moet worden uitgespeeld. De eredivisie is dood, het leven is eruit, de lol er vanaf: noem het zoals je het wilt. Premier Rutte zei niet voor niets dat dit de grootste crisis sinds de Tweede Wereldoorlog is", zegt Overmars.
Eerder pleitten onder meer ook PEC Zwolle en Fortuna Sittard al voor de beëindiging van het seizoen, dat door de uitbraak van het coronavirus volledig is stilgevallen.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de derde plaats in La Liga overgenomen van Atlético Madrid. De ploeg van Oranje-middenvelder Frenkie de Jong was in een rechtstreeks duel met 1-0 te sterk voor het elftal van collega-international Memphis Depay. João Félix, de huurling van Atlético, maakte de treffer voor Barcelona.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Internazionale heeft de eerste plaats in de Serie A weer overgenomen van Juventus. De koploper versloeg in het Stadio Diego Armando Maradona regerend landskampioen Napoli met 3-0.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische koploper Union heeft geen fout gemaakt in het thuisduel met Cercle Brugge. De ploeg van trainer Alexander Blessin was in het eigen Stade Joseph Marien met 2-1 te sterk voor de formatie uit Brugge. Alle treffers vielen in een tijdsbestek van 6 minuten in de eerste helft.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City-coach Pep Guardiola prees zijn team na het 3-3 gelijkspel tegen Tottenham Hotspur. Hij zei niet in paniek te raken van het puntenverlies, ook al wist de landskampioen vijf van de laatste acht wedstrijden in de Premier League niet te winnen.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona begint zondagavond de topper tegen Atlético Madrid met Frenkie de Jong in de basis. De middenvelder staat in de startopstelling van coach Xavi. Bij Atlético begint Memphis Depay op de bank.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Door een 3-3-gelijkspel tegen Tottenham Hotspur heeft Manchester City verzuimd de tweede plek in de Premier League weer in te nemen. De ploeg van trainer Pep Guardiola staat nu derde, 3 punten achter koploper Arsenal en 1 achter Liverpool.
5 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayer Leverkusen heeft voor de tweede keer dit seizoen puntenverlies geleden in de Bundesliga. De topper tegen Borussia Dortmund eindigde in een 1-1-gelijkspel.
5 uur geleden