Ajax-commissaris Van Halst: Steijn heeft goed gepresteerd
HILVERSUM (ANP) - Ajax lijkt de komst van Maurice Steijn als nieuwe hoofdtrainer snel rond te maken. Sparta, de huidige club van de Hagenaar, maakte maandag al bekend een akkoord met de Amsterdammers te hebben bereikt. Jan van Halst, die eind mei toetrad tot de raad van commissarissen van Ajax, liet dinsdag in het televisieprogramma Op1 blijken dat een akkoord aanstaande is.
"Dat ligt in de lijn der verwachting, ja", zei Van Halst op de vraag of Steijn de nieuwe hoofdtrainer wordt. "Formeel mag ik als commissaris niets zeggen. Dat komt een beetje kinderachtig over. Ik zit nou eenmaal in een keurslijf, daar heb ik zelf voor gekozen. Maar Steijn is wel een goede trainer, hij heeft goed gepresteerd."
Ajax wil naast Steijn ook assistenten Said Bakkati en Hedwiges Maduro contracteren. Bakkati had bij ADO Den Haag een aflopend contract en kan de overstap naar Amsterdam maken. Maduro heeft bij Almere City nog een verbintenis tot 2024. Ajax zal met de naar de Eredivisie gepromoveerde club dus een akkoord moeten zien te bereiken.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
1 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
4 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
13 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
13 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
14 uur geleden