Ajax-commissaris Van Halst: Steijn heeft goed gepresteerd
HILVERSUM (ANP) - Ajax lijkt de komst van Maurice Steijn als nieuwe hoofdtrainer snel rond te maken. Sparta, de huidige club van de Hagenaar, maakte maandag al bekend een akkoord met de Amsterdammers te hebben bereikt. Jan van Halst, die eind mei toetrad tot de raad van commissarissen van Ajax, liet dinsdag in het televisieprogramma Op1 blijken dat een akkoord aanstaande is.
"Dat ligt in de lijn der verwachting, ja", zei Van Halst op de vraag of Steijn de nieuwe hoofdtrainer wordt. "Formeel mag ik als commissaris niets zeggen. Dat komt een beetje kinderachtig over. Ik zit nou eenmaal in een keurslijf, daar heb ik zelf voor gekozen. Maar Steijn is wel een goede trainer, hij heeft goed gepresteerd."
Ajax wil naast Steijn ook assistenten Said Bakkati en Hedwiges Maduro contracteren. Bakkati had bij ADO Den Haag een aflopend contract en kan de overstap naar Amsterdam maken. Maduro heeft bij Almere City nog een verbintenis tot 2024. Ajax zal met de naar de Eredivisie gepromoveerde club dus een akkoord moeten zien te bereiken.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
3 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
7 uur geledenGÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.
8 uur geledenDAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.
8 uur geleden