Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-coach Ten Hag: Labyad en Lang hebben het uitstekend gedaan

Ajax-coach Ten Hag: Labyad en Lang hebben het uitstekend gedaan

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag was na de oefenzege van Ajax op FC Utrecht (5-1) zeer te spreken over het spel van Zakaria Labyad en Noa Lang. "Ze hebben het uitstekend gedaan", zei hij. "Ik vond ze niet alleen dreigend maar ook heel intelligent spelen."

Labyad was de vervanger van de licht geblesseerde Dusan Tadic en scoorde driemaal. "Ik heb tegen hem gezegd dat hij zich ook op de positie van spits moet richten", zei Ten Hag. "Ik vond hem ook prima druk zetten. Maar ik wist dat hij dit kon. Hij heeft ook bij FC Utrecht onder mij wel eens in de spits gespeeld."

Lang tekende voor de 2-0 en bereidde de 3-0 van Nicolás Tagliafico voor. "Noa had ook veel dreiging aan de bal", zei Ten Hag. "Hij heeft een goed signaal afgegeven. We moeten kijken hoe dat zich gaat ontwikkelen. We hebben veel keuze op de vleugels, maar we hebben ook veel spelers nodig."

Bij Ajax ontbraken naast Tadic ook Klaas-Jan Huntelaar en Carel Eiting met lichte klachten. André Onana was er ook nog niet bij maar heeft de training wel weer hervat. Mohammed Kudus wacht op een werkvergunning en David Neres heeft na negen maanden afwezigheid nog even tijd nodig. "We moeten het nog even bekijken maar ik verwacht dat ze bijna allemaal zaterdag mee op trainingskamp naar Oostenrijk gaan", zei Ten Hag.

Meer uit Voetbal

Simons krijgt rode kaart voor zware tackle op Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.

1 uur geleden
Ajax begint met middenvelder Steur tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.

1 uur geleden
De Graafschap knokt zich naar uitzege bij TOP Oss

OSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.

1 uur geleden
Heerenveen na bekerzege in Kuip ook te sterk voor Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.

1 uur geleden
Reijnders draagt met doelpunt bij aan zege van City

MANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan de thuiszege van Manchester City op West Ham United (3-0). De middenvelder maakte de tweede treffer op aangeven van Erling Haaland, de Noorse spits die tweemaal doel trof.

1 uur geleden
Trainer Farioli haalt verdediger Silva naar FC Porto

PORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.

3 uur geleden
Afrikaanse voetbalbond: Afrika Cup in de toekomst elke vier jaar

RABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.

5 uur geleden