Ajax-coach Steijn kijkt na pittige loting uit naar Europa League
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Maurice Steijn kijkt uit naar de duels van Ajax in de Europa League met Brighton & Hove Albion, Olympique Marseille en AEK Athene. "Ik vind het mooie tegenstanders", zei hij. "Ik lees dat onze groep al de poule des doods wordt genoemd. Ik hou wel van uitdagingen."
Brighton stuntte afgelopen seizoen met een zesde eindklassering in de Premier League. "Ze waren de grote verrassing", zei Steijn over de ploeg waar de Nederlanders Bart Verbruggen, Jan Paul van Hecke en oud-Ajacied Joël Veltman onder contract staan. "Guardiola vindt ze soms het beste voetbal van Engeland spelen. Dat zegt wel iets."
"Olympique Marseille heeft ook een sterke ploeg", zei hij over de huidige nummer 2 van Frankrijk. "En AEK Athene stond afgelopen week met een voet in de Champions League toen ze alsnog door Antwerp werden uitgeschakeld. Het is een pittige loting. Maar we gaan met volle overgave de strijd aan."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."
11 uur geleden