Ajax-coach Farioli had liever geen afscheid genomen van Rensch
RIGA (ANP) - Trainer Francesco Farioli van Ajax had liever nog geen afscheid genomen van rechtsback Devyne Rensch, die dicht bij een transfer naar AS Roma is. "Vanuit sportief oogpunt had ik hem graag tot het eind van het seizoen bij ons gehouden", zei de Italiaan tijdens de persconferentie een dag voor het Europa League-duel met Riga FC.
De 22-jarige Rensch arriveerde woensdag in Rome om zijn overgang af te ronden. "De club heeft een aanbod gekregen waar we geen nee tegen konden zeggen", legde Farioli uit in Letland. "We hebben al gedag gezegd tegen Devyne en dat was natuurlijk een emotioneel moment."
De coach hoopt echter zijn selectie snel weer compleet te hebben. "Alex Kroes (technisch directeur) zei bij het programma Rondo dat er een vervanger komt en daar heb ik vertrouwen in", zei Farioli, die in dat geval een nieuwe rechtsback zou moeten verwelkomen. De naam van oud-Ajacied Youri Regeer van FC Twente wordt in verband gebracht met Ajax, maar de Italiaan wilde alleen zeggen dat hij meende dat Regeer "een hele goede middenvelder" is. "Ik geloof dat hij zelf ook heeft gezegd dat dat zijn favoriete positie is", aldus Farioli.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
30 minuten geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
33 minuten geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
6 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
7 uur geleden