Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-coach Farioli had liever geen afscheid genomen van Rensch

Ajax-coach Farioli had liever geen afscheid genomen van Rensch

RIGA (ANP) - Trainer Francesco Farioli van Ajax had liever nog geen afscheid genomen van rechtsback Devyne Rensch, die dicht bij een transfer naar AS Roma is. "Vanuit sportief oogpunt had ik hem graag tot het eind van het seizoen bij ons gehouden", zei de Italiaan tijdens de persconferentie een dag voor het Europa League-duel met Riga FC.

De 22-jarige Rensch arriveerde woensdag in Rome om zijn overgang af te ronden. "De club heeft een aanbod gekregen waar we geen nee tegen konden zeggen", legde Farioli uit in Letland. "We hebben al gedag gezegd tegen Devyne en dat was natuurlijk een emotioneel moment."

De coach hoopt echter zijn selectie snel weer compleet te hebben. "Alex Kroes (technisch directeur) zei bij het programma Rondo dat er een vervanger komt en daar heb ik vertrouwen in", zei Farioli, die in dat geval een nieuwe rechtsback zou moeten verwelkomen. De naam van oud-Ajacied Youri Regeer van FC Twente wordt in verband gebracht met Ajax, maar de Italiaan wilde alleen zeggen dat hij meende dat Regeer "een hele goede middenvelder" is. "Ik geloof dat hij zelf ook heeft gezegd dat dat zijn favoriete positie is", aldus Farioli.

Meer uit Voetbal

NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

10 minuten geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

4 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

5 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

5 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

5 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Feyenoorder Sauer

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

6 uur geleden
Gattuso weg als bondscoach Italië na mislopen WK voetbal

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.

7 uur geleden