Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-coach Farioli had liever geen afscheid genomen van Rensch

Ajax-coach Farioli had liever geen afscheid genomen van Rensch

RIGA (ANP) - Trainer Francesco Farioli van Ajax had liever nog geen afscheid genomen van rechtsback Devyne Rensch, die dicht bij een transfer naar AS Roma is. "Vanuit sportief oogpunt had ik hem graag tot het eind van het seizoen bij ons gehouden", zei de Italiaan tijdens de persconferentie een dag voor het Europa League-duel met Riga FC.

De 22-jarige Rensch arriveerde woensdag in Rome om zijn overgang af te ronden. "De club heeft een aanbod gekregen waar we geen nee tegen konden zeggen", legde Farioli uit in Letland. "We hebben al gedag gezegd tegen Devyne en dat was natuurlijk een emotioneel moment."

De coach hoopt echter zijn selectie snel weer compleet te hebben. "Alex Kroes (technisch directeur) zei bij het programma Rondo dat er een vervanger komt en daar heb ik vertrouwen in", zei Farioli, die in dat geval een nieuwe rechtsback zou moeten verwelkomen. De naam van oud-Ajacied Youri Regeer van FC Twente wordt in verband gebracht met Ajax, maar de Italiaan wilde alleen zeggen dat hij meende dat Regeer "een hele goede middenvelder" is. "Ik geloof dat hij zelf ook heeft gezegd dat dat zijn favoriete positie is", aldus Farioli.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

7 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

7 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

8 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

9 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

10 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

12 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

12 uur geleden