Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax boekt na rust ruime zege (5-1) op Celtic in oefenduel

Ajax boekt na rust ruime zege (5-1) op Celtic in oefenduel

COMO (ANP) - Ajax heeft de finale bereikt van het oefentoernooi om de Como Cup. Het elftal van trainer John Heitinga zette Celtic met ruime cijfers opzij: 5-1. Bij rust was het nog 1-1. Zondag is gastheer Como de tegenstander in de finale.

Steven Berghuis zette Ajax na een kwartier spelen met een gekruld schot in de hoek op voorsprong. Yang Hyun-jun maakte halverwege de eerste helft gelijk.

Vrijwel direct na de pauze zorgde Davy Klaassen met een volley voor de 2-1. Berghuis was na een uur spelen voor de tweede keer trefzeker. De 4-1 van Aaron Bouwman was de fraaiste treffer. De jonge verdediger schoot de bal van grote afstand in de kruising. Rayane Bounida bepaalde de eindstand op 5-1.

Wout Weghorst, Jorrel Hato en Kenneth Taylor ontbraken in de selectie van Ajax. Verdediger Hato staat in de belangstelling van Chelsea.

Ajax won eerder in de voorbereidingsperiode met 6-3 van Hibernian, met 2-1 van PAOK, met 3-2 van KV Mechelen en speelde met 1-1 gelijk tegen Aarhus.

Como bereikte woensdag al de finale van de Como Cup door Al-Ahli met 3-1 te verslaan. Celtic en Al-Ahli spelen om de derde plaats.

Meer uit Voetbal

Voetbalster Van Dijk voor 'recordbedrag' van FC Twente naar Inter

ENSCHEDE (ANP) - Aanvalster Nikée van Dijk zet haar voetballoopbaan voort in Italië. Internazionale uit Milaan heeft de 22-jarige voetbalster voor een "recordbedrag" overgenomen van FC Twente. Van Dijk voetbalde één seizoen in Enschede. In 38 wedstrijden maakte ze negentien doelpunten voor de landskampioen. Haar contract liep nog een jaar door.

7 uur geleden
Vitesse heeft 10.000 seizoenkaarten verkocht

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft inmiddels 10.000 seizoenkaarten verkocht. Dat meldt de Arnhemse club, die via een hoger beroep bij de rechter alsnog een plaats in de Keuken Kampioen Divisie heeft afgedwongen. Vitesse was de licentie om in het betaalde voetbal uit te komen kwijtgeraakt, omdat het volgens de licentiecommissie de afgelopen jaren veelvuldig de financiële regels heeft overtreden.

7 uur geleden
Italië ontsnapt in blessuretijd van uitduel met Israël: 5-4

DEBRECEN (ANP) - Italië heeft met heel veel moeite de uitwedstrijd tegen Israël in het kwalificatietoernooi voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada gewonnen. De viervoudig wereldkampioen kwam tweemaal op achterstand in het Hongaarse Debrecen, waar het duel vanwege veiligheidsredenen werd gespeeld. Vervolgens verspeelden de Italianen een voorsprong van (2-4), maar wonnen ze uiteindelijk wel door een treffer in blessuretijd (4-5).

19 uur geleden
Engelse voetballers praten over mogelijk racisme in Servië

BELGRADO (ANP/RTR) - De voetballers van Engeland hebben overlegd hoe ze reageren als ze dinsdag tijdens het uitduel met Servië in de WK-kwalificatie te maken krijgen met racisme. "Ik wil er nu niet te veel over praten", vertelde aanvoerder Harry Kane. "Onze focus ligt op de wedstrijd. We willen winnen. Maar we hebben er met elkaar over gesproken. We zijn bereid om te doen wat nodig is."

19 uur geleden
Spugende Suárez ook voor drie competitieduels geschorst

MIAMI (ANP) - Luis Suárez is in totaal voor negen wedstrijden geschorst voor zijn wangedrag in de verloren wedstrijd om de Leagues Cup tegen Seattle Sounders. De 38-jarige aanvaller van Inter Miami spuugde na afloop naar een staflid van de club uit Seattle, die de finale met 3-0 won.

20 uur geleden
Ajax adviseert fans nog geen reis naar Marseille te boeken

AMSTERDAM (ANP) - Ajax adviseert supporters nog geen reizen voor de uitwedstrijd op 30 september tegen Olympique Marseille in de Champions League te boeken. De club vreest dat er geen Nederlandse fans welkom zijn rond het duel in de Franse stad.

22 uur geleden
Haaland kan na botsing met busdeur spelen tegen Moldavië

OSLO (ANP) - Bondscoach Stale Solbakken van Noorwegen verwacht dat spits Erling Haaland dinsdag gewoon fit is om in actie te komen tijdens het WK-kwalificatieduel tegen Moldavië. Haaland liep zondag een wond onder zijn lip op nadat hij in botsing met de bagagedeur van de teambus was gekomen.

1 dag geleden