Ajax blokkeert ruim honderd kaarten voor thuisduel met Feyenoord
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ruim honderd toegangsbewijzen voor het thuisduel van komende zondag met Feyenoord geblokkeerd. Volgens de club zijn de bewuste tickets op de zwarte markt verhandeld. Ajax verwacht dat het nog meer tickets gaat blokkeren.
Ajax doet doorlopend onderzoek op verkoopsites en naar het aankoopgedrag van relaties. Kopers die zich begeven op de zwarte markt, lopen de kans dat ze niet worden toegelaten. Zwarthandelaren riskeren een stadionverbod van 18 maanden en een boete van 450 euro.
Ajax en Feyenoord strijden zondag in een uitverkochte Johan Cruijff Arena om de koppositie van de Eredivisie. Feyenoord verdedigt een voorsprong van 3 punten. Ajax heeft een beter doelsaldo. Op verkoopsites worden er kaarten voor honderden euro's per stuk voor de topper aangeboden.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Rob Dieperink gaat niet naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 38-jarige arbiter, die als VAR zou meegaan met het team van scheidsrechter Danny Makkelie, bevestigt zelf aan De Telegraaf dat wereldvoetbalbond FIFA heeft besloten hem niet meer aan te stellen na een incident vorige maand in een hotel in Londen, waarbij hij werd gearresteerd.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
15 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
17 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
20 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
21 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
1 dag geleden