Ajax biedt op Deense aanvaller van FC Kopenhagen
ENSCHEDE (ANP) - Ajax wil zich komende week met aanvaller Mohammed Daramy van FC Kopenhagen versterken. De Deense club heeft zondag bevestigd dat het een bod voor de 19-jarige vleugelaanvaller heeft ontvangen.
Daramy heeft FC Kopenhagen laten weten dat hij niet naar Club Brugge wil overstappen. Daarom heeft de Deense club de onderhandelingen met de Belgische club beëindigd. Volgens Deense media heeft Ajax een bedrag tussen 12 en 14 miljoen over voor Daramy.
Ajax is al de hele zomer op zoek naar een vleugelaanvaller. De kampioen greep op het laatste moment naast Kamaldeen Sulemana, die voor Stade Rennes koos. Steven Bergwijn bleek niet haalbaar. De aanvaller kreeg de afgelopen weken veel speeltijd bij Tottenham Hotspur.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
8 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
9 uur geleden