Ajax bevestigt nog niet dat Heitinga eerste elftal gaat helpen
AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil nog niet bevestigen dat het John Heitinga per direct aan de technische staf van het eerste elftal toevoegt. "Als we iets kunnen melden, dan doet we dat", zei een woordvoerder van de club.
Heitinga is nu trainer van Jong Ajax. Hij was al in beeld om de staf van trainer Alfred Schreuder te versterken. Maar Schreuder werd donderdag vlak na een gelijkspel tegen FC Volendam (1-1) ontslagen. Volgens De Telegraaf gaat Heitinga binnen 24 uur samen met Michael Reiziger voor de spelersgroep van Ajax staan.
Mogelijk zit het duo zondag ook op de bank tijdens de uitwedstrijd tegen Excelsior. Al sloot algemeen directeur Edwin van der Sar niet uit dat Ajax dan al een opvolger voor Schreuder heeft gevonden.
Ajax heeft ook René Meulensteen gevraagd om als assistent-trainer van het eerste elftal aan de slag te gaan. De voormalige assistent van Alex Ferguson bij Manchester United heeft echter geen toestemming gekregen van de Australische voetbalbond. Hij is daar de rechterhand van bondscoach Graham Arnold.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.
4 minuten geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
14 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond in Rotterdam met 1-0 gewonnen van Excelsior. Het enige doelpunt in de wedstrijd, die weinig hoogtepunten kende, kwam van de voet van Eredivisietopscorer Søren Tengstedt. Door de overwinning komt Go Ahead op 17 punten en staat het voorlopig achtste. Excelsior blijft vijftiende met 11 punten.
20 minuten geledenROME (ANP) - AS Roma heeft zaterdagavond in het Stadio Olimpico met 3-0 gewonnen van Sassuolo in de Serie A. Daarmee komt de club van Donyell Malen, Marten de Roon en Devyne Rensch op 27 punten, 1 punt minder dan koploper en stadsgenoot Lazio, dat zondag op bezoek gaat bij Napoli.
35 minuten geledenCAÏRO (ANP) - De Egyptische voetbalbond (EFA) heeft bondscoach Hossam Hassan (60) ontslagen. Dat heeft de EFA zaterdag bekendgemaakt in een verklaring op de eigen site. Hassan leidde het Egyptische nationale voetbalelftal afgelopen zomer op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico naar een plek bij de laatste zestien. Daar verloor het land na een tumultueuze slotfase van de latere verliezend finalist Argentinië.
45 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft vijf dagen na het ontslag van trainer Robin Peter de tweede overwinning van dit Eredivisieseizoen geboekt. In eigen huis won de ploeg zaterdag, onder leiding van interim-trainer Levi Schwiebbe, met 3-1 van Sparta Rotterdam. Door de overwinning komt ADO op 9 punten en staat de club nog altijd zeventiende. Sparta blijft met 12 punten op de elfde plaats.
1 uur geledenWEST BRIDGFORD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League op bezoek bij Nottingham Forest met 3-1 verloren en ziet koploper Arsenal daarmee uitlopen naar een voorsprong van 6 punten. Het was de derde competitienederlaag op rij voor City, dat de eerste zeven wedstrijden van het seizoen allemaal won.
1 uur geleden