Ajax begint zonder Traoré aan uitduel met Vojvodina
BACKA TOPOLA (ANP) - Ajax begint zonder Bertrand Traoré aan de uitwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Europa League. De teruggekeerde aanvaller zit op de bank als het duel om 20.00 uur in het Servische Backa Topola van start gaat.
Traoré keerde vorige maand na zeven jaar terug bij Ajax. Hij ontbrak vorige week nog tijdens de thuiswedstrijd tegen Vojvodina. Ajax won dat duel met 1-0, na een late treffer van invaller Branco van den Boomen.
Ajax begint met dezelfde opstelling als vorige week tegen Vojvodina. Steven Berghuis, Van den Boomen en Ahmetcan Kaplan hopen op een invalbeurt. Brian Brobbey en Steven Bergwijn ontbreken bij Ajax. Ze zijn pas maandag aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen, na hun deelname met het Nederlands elftal aan het EK.
Opstelling Ajax: Pasveer; Rensch, Sutalo, Baas en Hato; Henderson, Fitz-Jim en Taylor; Rasmussen, Akpom en Forbs.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.
26 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.
3 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
17 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
18 uur geleden