Ajax begint uitwedstrijd tegen PSV met Blind
EINDHOVEN (ANP) - Ajax begint de uitwedstrijd tegen PSV zondag met Daley Blind. De verdediger hield wat klachten over aan de ontmoeting met Lille van donderdag in de Europa League, maar hij is op tijd fit. Blind staat in het Philips-stadion op de positie van linkerverdediger. Jurriën Timber en Lisandro Martínez zijn de centrale verdedigers.
Het elftal van Ajax is in vergelijking met de wedstrijd tegen Lille op één positie aangepast. Sébastien Haller, die in Europese wedstrijden niet in actie mag komen omdat Ajax vergeten is hem in te schrijven, keert terug in de spits. Dusan Tadic schuift in de voorhoede op naar de linkerkant, David Neres is reserve.
Ajax start de wedstrijd tegen PSV met een voorsprong van 6 punten. De Amsterdammers speelden bovendien een duel minder.
Opstelling Ajax: Stekelenburg; Rensch, Timber, Martínez en Blind; Álvarez, Klaassen en Gravenberch; Antony, Haller en Tadic.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met Marcos Leonardo. De 23-jarige Braziliaanse spits ondertekent een contract voor vijf jaar bij de Amsterdammers. Ajax betaalt de Saudische club Al-Hilal een transfersom van net onder de 20 miljoen euro, meldt Ajax.
33 minuten geledenMIAMI (ANP/DPA) - Frankrijk neemt de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap tegen Engeland serieus. Dat zei Didier Deschamps, die zaterdag in Miami voor het laatst op de bank zit als bondscoach van de Fransen.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mees Hilgers keert volgens trainer John van den Brom niet meer terug bij FC Twente. Dat zei hij vrijdag in gesprek met ESPN.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft middenvelder Dominik Szoboszlai langer vastgelegd. De 25-jarige Hongaarse international tekende een nieuw meerjarig contract bij de nummer 5 van Engeland van vorig seizoen.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - De beslissing van de Hoge Raad op vrijdag waardoor Vitesse de licentie behoudt om betaald voetbal te kunnen spelen, is een "fantastische uitspraak", zegt Ahmed Marcouch, burgemeester van Arnhem. Marcouch noemt het "een mooie beloning voor de supporters en voor de ondernemers die hun nek hebben uitgestoken."
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse is blij met de juridische zege die de club heeft behaald in de slepende kwestie over de proflicentie van de club. De Hoge Raad verwierp vrijdag in cassatie het beroep van de KNVB en oordeelde daarmee dat het gerechtshof in september 2025 een juiste beslissing nam om de licentie van Vitesse niet in te trekken.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de licentie om betaald voetbal te spelen behouden. Dat is het gevolg van een uitspraak van de Hoge Raad, die het cassatieberoep van voetbalbond KNVB heeft verworpen.
9 uur geleden