Ajax begint tegen PSV in dezelfde opstelling als tegen FC Utrecht
EINDHOVEN (ANP) - Ajax begint de topper in de Eredivisie tegen PSV met dezelfde basisspelers als vorige week tegen FC Utrecht. De Amsterdammers wonnen toen in stadion Galgenwaard, bij de hervatting van de competitie, overtuigend met 3-0.
Brian Brobbey, tegen Utrecht twee keer trefzeker, staat opnieuw centraal in de aanval. De 19-jarige spits is voorlopig basisspeler omdat Sébastien Haller met Ivoorkust meedoet aan de Afrika Cup. Brobbey krijgt voorin steun van Dusan Tadic (links) en Antony (rechts). Steven Berghuis voetbalt als aanvallende middenvelder. Davy Klaassen zit op de reservebank.
Ajax staat 1 punt achter op PSV. In oktober won het elftal van trainer Erik ten Hag het thuisduel met PSV met 5-0. De Eindhovenaren waren in de zomer met 4-0 te sterk voor Ajax in de strijd om de Johan Cruijff Schaal.
Opstelling Ajax: Pasveer; Mazraoui, Timber, Martínez en Blind; Álvarez, Berghuis en Gravenberch; Antony, Brobbey en Tadic.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
8 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
9 uur geleden