Ajax begint met Wijndal aan uitwedstrijd tegen Vitesse
ARNHEM (ANP) - Ajax begint met Owen Wijndal aan de uitwedstrijd tegen Vitesse. De linksback keert terug in de basisformatie van de club uit Amsterdam. Hij moest donderdag voor het uitduel met 1. FC Union Berlin nog plaatsmaken voor Calvin Bassey, die nu op de bank zit als beide ploegen om 14.30 uur aftrappen.
Dusan Tadic speelt zijn 150e wedstrijd voor Ajax in de Eredivisie. Volgens statistiekenbureau Gracenote is de aanvoerder al betrokken geweest bij 150 competitietreffers van zijn club. Hij scoorde 73 keer en bereidde 77 treffers voor.
De overige tien basisspelers van Ajax verschenen ook aan de aftrap in Berlijn. Bij Vitesse verdedigt Kjell Scherpen het doel. De keeper is op tijd hersteld van een enkelblessure.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
3 uur geleden