Ajax begint met Vos en zonder Bergwijn aan duel met Feyenoord
AMSTERDAM (ANP) - Silvano Vos begint om 14.30 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 18-jarige Amsterdammer krijgt de voorkeur boven aanwinsten als Benjamin Tahirovic en Sivert Mannsverk.
Vos viel donderdag aardig in tijdens het thuisduel met Olympique Marseille in de Europa League (3-3). Hij werd in de slotfase van dat duel wel met een tweede gele kaart van het veld gestuurd. Vos vormt een middenveld met Kenneth Taylor en Branco van den Boomen.
Steven Bergwijn ontbreekt bij Ajax vanwege een ontsteking aan een verstandskies. Daarom keert Van den Boomen terug in de basisformatie en speelt Steven Berghuis als rechtsbuiten.
Valse seizoenstart
Ajax is het seizoen slecht begonnen met 5 punten uit vier duels. De club wacht al vier duels op een zege en beleeft de slechtste competitiestart in 59 jaar.
Opstelling Ajax: Gorter; Gaaei, Sutalo, Hato en Sosa; Vos, Van den Boomen en Taylor; Berghuis, Brobbey en Forbs,
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
8 uur geleden