Ajax begint met Vos en zonder Bergwijn aan duel met Feyenoord
AMSTERDAM (ANP) - Silvano Vos begint om 14.30 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 18-jarige Amsterdammer krijgt de voorkeur boven aanwinsten als Benjamin Tahirovic en Sivert Mannsverk.
Vos viel donderdag aardig in tijdens het thuisduel met Olympique Marseille in de Europa League (3-3). Hij werd in de slotfase van dat duel wel met een tweede gele kaart van het veld gestuurd. Vos vormt een middenveld met Kenneth Taylor en Branco van den Boomen.
Steven Bergwijn ontbreekt bij Ajax vanwege een ontsteking aan een verstandskies. Daarom keert Van den Boomen terug in de basisformatie en speelt Steven Berghuis als rechtsbuiten.
Valse seizoenstart
Ajax is het seizoen slecht begonnen met 5 punten uit vier duels. De club wacht al vier duels op een zege en beleeft de slechtste competitiestart in 59 jaar.
Opstelling Ajax: Gorter; Gaaei, Sutalo, Hato en Sosa; Vos, Van den Boomen en Taylor; Berghuis, Brobbey en Forbs,
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
1 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
1 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabiƫ versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
2 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
3 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
8 uur geleden