Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax begint met Haller aan uitduel met FC Twente

Ajax begint met Haller aan uitduel met FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Śébastien Haller begint om 20.00 uur met Ajax aan de uitwedstrijd tegen FC Twente. De Franse spits, overgekomen voor 22,5 miljoen euro van West Ham United, debuteert in de basisformatie van zijn nieuwe club uit Amsterdam.

Haller mocht zondag na rust al invallen tegen PSV (2-2). Hij trof snel doel maar die treffer werd afgekeurd omdat hij buitenspel stond. De 26-jarige spits bereidde nog wel de 2-2 van Antony voor. Jurriën Timber heeft ook een basisplaats. Hij speelt op de positie van Perr Schuurs centraal achterin. Schuurs zit wel op de bank.

Koploper Ajax wil in Enschede profiteren van de nederlaag van PSV van woensdag tegen AZ (1-3). Ajax kan drie punten afstand nemen van Feyenoord en Vitesse en PSV op een verschil van 4 punten zetten. Ajax speelt zondag in eigen stadion tegen Feyenoord, de nummer 2 van de ranglijst.

Danilo

Bij FC Twente keert Danilo terug in de basisformatie. De topscorer van de club uit Enschede, gehuurd van Ajax, viel zaterdag tegen FC Emmen slechts in omdat hij pas net was teruggekeerd van een bezoek aan zijn familie in Brazilië.

Queensy Menig verschijnt ook aan de aftrap. Hij scoorde vorige maand tweemaal voor FC Twente in de Johan Cruijff ArenA. Ajax verloor dat duel met 1-2.

Opstelling:

FC Twente: Drommel; Ebuehi, Pleguezuelo, Pierie en Oosterwolde; Roemeratoe, Zerrouki en Ilic; Cerny, Danilo en Menig.

Ajax: Onana; Mazraoui, Timber, Blind en Tagliafico; Klaassen, Promes en Gravenberch; Antony, Haller en Tadic.

Meer uit Voetbal

De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

10 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

14 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

20 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

1 dag geleden