Ajax begint met Fitz-Jim en Traoré aan bekerduel met AZ
ALKMAAR (ANP) - Ajax begint met Bertrand Traoré en Kian Fitz-Jim aan de bekerwedstrijd tegen AZ. Traoré krijgt op de rechterflank de voorkeur boven Steven Berghuis. Fitz-Jim vervangt de geblesseerde Davy Klaassen.
Josip Sutalo maakt weer deel uit van de selectie van Ajax. Hij zit op de bank als de achtste finale om 18.45 uur begint. Traoré vormt een voorhoede met Brian Brobbey en Mika Godts. Fitz-Jim speelt samen met Jordan Henderson en Kenneth Taylor op het middenveld. Doelman Remko Pasveer leidt een defensie met Devyne Rensch, Daniele Rugani, Youri Baas en Jorrel Hato.
Jayden Addai verschijnt aan de aftrap voor AZ. Hij krijgt de voorkeur boven Mayckel Lahdo. De overige tien basisspelers van AZ begonnen zaterdag ook aan het uitduel met PSV (2-2).
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP/DPA) - Thomas Müller voetbalt ook komend seizoen bij Vancouver Whitecaps. De Canadese club, die zaterdag de finale om de titel in de Major League Soccer (MLS) verloor van Inter Miami, meldt dat het de optie in het contract van de Duitse aanvaller heeft gelicht.
22 minuten geledenMILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.
12 uur geledenZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.
17 uur geledenZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
18 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
18 uur geleden