Ajax begint met Fitz-Jim en Traoré aan bekerduel met AZ
ALKMAAR (ANP) - Ajax begint met Bertrand Traoré en Kian Fitz-Jim aan de bekerwedstrijd tegen AZ. Traoré krijgt op de rechterflank de voorkeur boven Steven Berghuis. Fitz-Jim vervangt de geblesseerde Davy Klaassen.
Josip Sutalo maakt weer deel uit van de selectie van Ajax. Hij zit op de bank als de achtste finale om 18.45 uur begint. Traoré vormt een voorhoede met Brian Brobbey en Mika Godts. Fitz-Jim speelt samen met Jordan Henderson en Kenneth Taylor op het middenveld. Doelman Remko Pasveer leidt een defensie met Devyne Rensch, Daniele Rugani, Youri Baas en Jorrel Hato.
Jayden Addai verschijnt aan de aftrap voor AZ. Hij krijgt de voorkeur boven Mayckel Lahdo. De overige tien basisspelers van AZ begonnen zaterdag ook aan het uitduel met PSV (2-2).
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalcompetitie is komend weekend toch op tv te zien. Streamingsdienst DAZN meldt in een persbericht de wedstrijden uit te zenden.
14 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Quinten Timber en rechtsback Bart Nieuwkoop zitten donderdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Celtic in de Europa League op de reservebank. Trainer Robin van Persie geeft de voorkeur aan Oussama Targhalline en Jordan Lotomba.
23 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Everton-voetballers Idrissa Gueye en Michael Keane hebben hun ruzie bijgelegd. Dat is te zien op een door ploeggenoot Thierno Barry gedeeld filmpje op Instagram, waarbij beide spelers in de trainingshal van Everton een geïmproviseerde boksring betreden en elkaar met een bokshandschoen aan al snel omhelzen.
35 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.
1 uur geledenBRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.
2 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.
6 uur geleden