Ajax begint met Fitz-Jim en Traoré aan bekerduel met AZ
ALKMAAR (ANP) - Ajax begint met Bertrand Traoré en Kian Fitz-Jim aan de bekerwedstrijd tegen AZ. Traoré krijgt op de rechterflank de voorkeur boven Steven Berghuis. Fitz-Jim vervangt de geblesseerde Davy Klaassen.
Josip Sutalo maakt weer deel uit van de selectie van Ajax. Hij zit op de bank als de achtste finale om 18.45 uur begint. Traoré vormt een voorhoede met Brian Brobbey en Mika Godts. Fitz-Jim speelt samen met Jordan Henderson en Kenneth Taylor op het middenveld. Doelman Remko Pasveer leidt een defensie met Devyne Rensch, Daniele Rugani, Youri Baas en Jorrel Hato.
Jayden Addai verschijnt aan de aftrap voor AZ. Hij krijgt de voorkeur boven Mayckel Lahdo. De overige tien basisspelers van AZ begonnen zaterdag ook aan het uitduel met PSV (2-2).
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
13 uur geleden