Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax akkoord met West Ham United over transfer Alvárez

Ajax akkoord met West Ham United over transfer Alvárez

AMSTERDAM (ANP) - Edson Alvárez verruilt Ajax voor West Ham United. De clubs hebben in grote lijnen overeenstemming bereikt over een transfersom van bijna 40 miljoen euro, bevestigen bronnen rond de Mexicaanse international. De 25-jarige Alvárez voetbalde sinds 2019 voor Ajax.

Vorig seizoen probeerde Chelsea de Mexicaan al naar de Engelse Premier League te halen, maar Ajax wilde toen niet meewerken aan een transfer. Alvárez kreeg wel de belofte van de clubleiding dat Ajax deze zomer zou meewerken als er een acceptabel bod op tafel zou komen.

De Mexicaanse middenvelder, die bij Ajax soms ook centraal achterin speelde, had in Amsterdam nog een contract tot de zomer van 2025. Alvárez werd met Ajax twee keer kampioen en won in 2021 ook de KNVB-beker. Enkele weken geleden veroverde hij met Mexico de Gold Cup.

Moeizaam

West Ham United won afgelopen seizoen de Conference League en komt dit seizoen uit in de groepsfase van de Europa League. Ajax greep naast alle prijzen en eindigde in de Eredivisie op de derde plaats. De Amsterdammers ontbreken daardoor voor het eerst in jaren in de Champions League.

De nieuwe trainer Maurice Steijn wilde Alvárez graag behouden, maar hij ziet nu wederom een basisspeler vertrekken. Eerder gingen de verdedigers Jurriën Timber (Arsenal) en Calvin Bassey (Fulham) al naar clubs uit de Premier League. Aanvoerder Dusan Tadic verhuisde van Ajax naar de Turkse club Fenerbahçe.

De Amsterdammers beginnen na een moeizame voorbereiding zaterdag aan de competitie met een thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde Heracles Almelo.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

34 minuten geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

34 minuten geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

40 minuten geleden
Feyenoord ziet met Watanabe weer verdediger uitvallen

ROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.

1 uur geleden
Barcelona neemt na rust afstand van hekkensluiter Oviedo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.

1 uur geleden
Aston Villa maakt geen fout bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Aston Villa heeft bij Newcastle United geen fout gemaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. De nummer 3 van de ranglijst won met 2-0 op St. James' Park.

2 uur geleden
Debutant Bijlow draait met Genoa achterstand om in zege

GENUA (ANP) - Doelman Justin Bijlow heeft zijn debuut bij Genoa opgeluisterd met een zege. De ploeg van trainer Daniele De Rossi draaide een achterstand van 0-2 om in een 3-2-overwinning tegen tien man van Bologna.

2 uur geleden