Ajax accepteert schikkingsvoorstel voor Taylor
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is akkoord gegaan met het schikkingsvoorstel van de KNVB naar aanleiding van de rode kaart van Kenneth Taylor. De middenvelder is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één duel voorwaardelijk.
De 18-jarige Taylor werd donderdag kort na rust weggestuurd in het thuisduel met VVV-Venlo, na een overtreding op Danny Post. Het talent was vlak voor rust ingevallen voor Davy Klaassen. Ajax won het duel uiteindelijk met 3-1.
FC Twente accepteerde een schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor aanvaller Danilo. De club uit Enschede huurt de Braziliaan alleen dit seizoen van Ajax. Hij staat daar nog tot de zomer van 2022 onder contract.
Ajax speelt zondag uit tegen Vitesse, FC Twente wacht de thuiswedstrijd tegen het gedegradeerde ADO Den Haag.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - Bij de komende thuiswedstrijd in de Eredivisie van SC Cambuur tegen NEC is weer uitpubliek welkom. Na overleg met de driehoek (burgemeester, politie en Openbaar Ministerie) is daartoe besloten, meldt de club uit Leeuwarden. Ook worden er naar aanleiding van de ongeregeldheden van twee weken geleden tijdens het thuisduel met Feyenoord netten geplaatst rond het uitvak.
4 uur geledenFLORENCE (ANP/RTR) - Paolo Vanoli keert terug als trainer van Fiorentina. Hij is de opvolger van Fabio Grosso, die in juni werd aangesteld als opvolger van Vanoli. Grosso werd maandag, na drie nederlagen in de eerste drie competitiewedstrijden, alweer ontslagen.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de eerste verdachten geïdentificeerd die afgelopen zaterdag betrokken waren bij wangedrag tijdens het Eredivisieduel met Go Ahead Eagles. Dat meldt FC Utrecht op de clubwebsite.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Supporters van Go Ahead Eagles kunnen het restant van de gestaakte wedstrijd tegen FC Utrecht in het supportershome van de club bekijken. Dat melden de Deventenaren maandag.
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft trainer Carl Hoefkens ontslagen. Dat besluit volgt drie dagen na de nederlaag van 4-2 bij RKC Waalwijk in de eerste divisie. NAC, dat vorig seizoen uit de Eredivisie degradeerde, heeft na vijf speelronden 7 punten.
11 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
15 uur geleden