
Ajax-aanvoerder Tadic: ik heb hier geen woorden voor
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-aanvoerder Dusan Tadic kon dinsdag maar moeilijk geloven dat zijn elftal was uitgeschakeld in de achtste finales van de Champions League. "Dit is erg zwaar, het is moeilijk hier over te praten. Ik heb hier geen woorden voor", zei de Serviër na de nederlaag van 1-0 in de Johan Cruijff ArenA tegen Benfica in een eerste reactie tegen RTL7.
Ajax was de betere ploeg en gaf nauwelijks kansen weg. Zelf wist het elftal van trainer Erik ten Hag ook niet heel veel mogelijkheden te creëren. Benfica scoorde uit een vrije trap. Dat was genoeg na het gelijkspel van drie weken eerder (2-2) in Lissabon.
"We verdienden het niet om te verliezen, dit is ongelooflijk", aldus Tadic. "Benfica speelde op de counter, dat wisten we. Maar zij maken het doelpunt, wij niet." Tadic wilde niet doelman André Onana, die er bij de tegentreffer niet goed uitzag, de schuld geven. "Het is niemand zijn schuld."
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP) - Atlete Femke Bol begint haar outdoorseizoen op 25 mei met de Diamond League-wedstrijd op de 400 meter horden in het Marokkaanse Rabat. "Nog drie weken", schreef de regerend Europees- en wereldkampioene bij de aankondiging op Instagram. De 25-jarige Amersfoortse beëindigde haar indoorseizoen in maart na de EK in Apeldoorn.
24 minuten geledenROME (ANP) - Tallon Griekspoor heeft ook de samenwerking met zijn coach Dennis Sporrel beëindigd. De nummer 35 van de wereld en zijn trainer zijn "samen tot de conclusie gekomen dat het niet meer werkt", bevestigt Sporrel. "We hebben mooie maanden gehad en daar ben ik dankbaar voor."
5 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft de eerste partij na zijn dopingschorsing gewonnen. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in de tweede ronde van het masterstoernooi van Rome de Argentijn Mariano Navone in twee sets: 6-3 6-4. De 23-jarige Sinner treft in de derde ronde Jesper de Jong.
18 uur geledenTIRANA (ANP) - Joshua Tarling heeft de tweede etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 21-jarige Brit van Ineos Grenadiers was de beste in de individuele tijdrit over 13,7 kilometer met start en finish in Tirana, de hoofdstad van Albanië. Tarling bleef de Sloveen Primoz Roglic 1 seconde voor. De Australiër Jay Vine werd derde.
22 uur geledenROME (ANP) - Tennisster Iga Swiatek is vroegtijdig uitgeschakeld op het WTA-toernooi van Rome. De als tweede geplaatste Poolse verloor in de derde ronde van de Amerikaanse Danielle Collins: 6-1 7-5.
22 uur geledenLE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Marc Márquez (Ducati) heeft ook de sprintrace gewonnen in de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. De zesvoudig wereldkampioen won tot dusver alle zes sprintraces in dit seizoen.
22 uur geledenGUANGZHOU (ANP) - De atletes op de 4x100 meter estafette hebben op de World Relays in het Chinese Guangzhou de finale gehaald. Dat betekent dat het Nederlandse sprintkwartet zich heeft gekwalificeerd voor de WK atletiek in september in Tokio.
23 uur geleden