Ajax-aanvoerder Tadic: ik heb hier geen woorden voor
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-aanvoerder Dusan Tadic kon dinsdag maar moeilijk geloven dat zijn elftal was uitgeschakeld in de achtste finales van de Champions League. "Dit is erg zwaar, het is moeilijk hier over te praten. Ik heb hier geen woorden voor", zei de Serviër na de nederlaag van 1-0 in de Johan Cruijff ArenA tegen Benfica in een eerste reactie tegen RTL7.
Ajax was de betere ploeg en gaf nauwelijks kansen weg. Zelf wist het elftal van trainer Erik ten Hag ook niet heel veel mogelijkheden te creëren. Benfica scoorde uit een vrije trap. Dat was genoeg na het gelijkspel van drie weken eerder (2-2) in Lissabon.
"We verdienden het niet om te verliezen, dit is ongelooflijk", aldus Tadic. "Benfica speelde op de counter, dat wisten we. Maar zij maken het doelpunt, wij niet." Tadic wilde niet doelman André Onana, die er bij de tegentreffer niet goed uitzag, de schuld geven. "Het is niemand zijn schuld."
Meer uit Sport
LONDEN (ANP/RTR) - Teambaas Toto Wolff van Mercedes is onder de indruk van de manier waarop Kimi Antonelli met de druk omgaat. De 19-jarige Italiaan won de laatste twee grands prix (China en Japan) in de Formule 1 en is de jongste leider ooit in het kampioenschap.
6 minuten geledenHUY (ANP/BELGA) - De Belgische schaatsster Sandrine Tas (30) maakt woensdag haar WorldTour-debuut als wielrenster in de Waalse Pijl. Tas werd in februari op de Olympische Winterspelen van Milaan vierde op de 5000 meter schaatsen, op slechts 0,3 seconde van de Italiaanse olympisch kampioen Francesca Lollobrigida. Merel Conijn pakte het zilver op die afstand namens Nederland.
11 minuten geledenBERG EN TERBLIJT (ANP) - Koersdirecteur Leo van Vliet beleefde met de zege van topfavoriet Remco Evenepoel in de zestigste Amstel Gold Race zijn gedroomde afscheid. "Dit is de topfavoriet en hij wint. Een mooier afscheid had ik me niet kunnen wensen", blikte de oud-wielrenner terug bij de finish in Berg en Terblijt.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ook de tweede helft van de bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie moest de aftrap uitstellen nadat fans van de club uit Nijmegen veel vuurwerk hadden afgestoken. De finale begon al vijf minuten later in De Kuip omdat beide doelen niet zichtbaar waren door de vele rook die fakkels van supporters van AZ veroorzaakten.
21 uur geledenBERG EN TERBLIJT (ANP) - De Belg Remco Evenepoel heeft zijn favorietenrol waargemaakt en voor de eerste keer de Amstel Gold Race gewonnen. De tweevoudig olympisch kampioen klopte titelverdediger Mattias Skjelmose in de sprint van de zestigste editie van de enige Nederlandse wielerklassieker.
23 uur geledenBEIJING (ANP/AFP) - Een Chinese robot heeft de halve marathon van Beijing gelopen in een tijd van 50 minuten en 26 seconden, ruim sneller dan het wereldrecord bij de mannen, dat met 57.20 minuten in handen is van de Oegandees Jacob Kiplimo.
1 dag geledenBERG EN TERBLIJT (ANP) - De Spaanse winnares Paula Blasi hoorde pas op het laatste moment dat ze de Amstel Gold Race mocht rijden door afmeldingen van teamgenoten. Al ver voor de finale was ze gelost, maar samen met Marianne Vos slaagde de wielrenster van UAE Team ADQ erin de achterstand op de groep met favorieten te dichten. "Toen rustte ik even vijf minuten uit en besloot ik ervoor te gaan", zei de 23-jarige Blasi.
1 dag geleden