Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-aanvoerder Tadic: ik heb hier geen woorden voor

Ajax-aanvoerder Tadic: ik heb hier geen woorden voor

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-aanvoerder Dusan Tadic kon dinsdag maar moeilijk geloven dat zijn elftal was uitgeschakeld in de achtste finales van de Champions League. "Dit is erg zwaar, het is moeilijk hier over te praten. Ik heb hier geen woorden voor", zei de Serviër na de nederlaag van 1-0 in de Johan Cruijff ArenA tegen Benfica in een eerste reactie tegen RTL7.

Ajax was de betere ploeg en gaf nauwelijks kansen weg. Zelf wist het elftal van trainer Erik ten Hag ook niet heel veel mogelijkheden te creëren. Benfica scoorde uit een vrije trap. Dat was genoeg na het gelijkspel van drie weken eerder (2-2) in Lissabon.

"We verdienden het niet om te verliezen, dit is ongelooflijk", aldus Tadic. "Benfica speelde op de counter, dat wisten we. Maar zij maken het doelpunt, wij niet." Tadic wilde niet doelman André Onana, die er bij de tegentreffer niet goed uitzag, de schuld geven. "Het is niemand zijn schuld."

Meer uit Sport

Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

14 uur geleden
Groenewoud wint 3000 meter op het ijs van Hamar

HAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.

15 uur geleden
Schaatser Stolz wint ook de 1000 meter in een baanrecord

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).

16 uur geleden
Europees kampioene Van der Heijden wint veldrit in Kortrijk

KORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.

17 uur geleden
Schaatsster Kok tweede op 1000 meter in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).

17 uur geleden
Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

19 uur geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

22 uur geleden