Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-aanvoerder Bergwijn was in winterstop in beeld bij Bayern

Ajax-aanvoerder Bergwijn was in winterstop in beeld bij Bayern

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-aanvoerder Steven Bergwijn was in de winterstop nadrukkelijk in beeld bij de Duitse topclub Bayern München, zo bevestigt zijn zaakwaarnemer Nathan van Kooperen bij ESPN.

"Bayern München heeft Steven zeker gepolst, maar ze waren vrij duidelijk dat ze voor Bryan Zaragoza van Granada zouden gaan. Als dat niet zou lukken, dan had Bayern het plan om door te schakelen naar Steven", aldus Van Kooperen, die een transfersom van ruim 30 miljoen benoemde.

In oktober was er ook interesse vanuit Saudi-Arabië voor Bergwijn, gaf Van Kooperen aan. "Ja, dat klopt, van Al-Ettifaq. Steven stond daar niet gesloten in, maar de vraag is of het de juiste stap zou zijn geweest. Ik denk het niet, daarom speelt hij nog bij Ajax. Al denk ik dat je alles open moet houden."

Bergwijn staat momenteel met een bovenbeenblessure aan de kant bij Ajax. Hij mist daardoor meerdere wedstrijden. Hij liep de kwetsuur woensdag op de training op. De Amsterdammers spelen zondag bij sc Heerenveen. De aftrap is om 14.30 uur.

Meer uit Voetbal

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

4 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

6 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

7 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

8 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

16 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

16 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

19 uur geleden