Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-aanvoerder Bergwijn was in winterstop in beeld bij Bayern

Ajax-aanvoerder Bergwijn was in winterstop in beeld bij Bayern

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-aanvoerder Steven Bergwijn was in de winterstop nadrukkelijk in beeld bij de Duitse topclub Bayern München, zo bevestigt zijn zaakwaarnemer Nathan van Kooperen bij ESPN.

"Bayern München heeft Steven zeker gepolst, maar ze waren vrij duidelijk dat ze voor Bryan Zaragoza van Granada zouden gaan. Als dat niet zou lukken, dan had Bayern het plan om door te schakelen naar Steven", aldus Van Kooperen, die een transfersom van ruim 30 miljoen benoemde.

In oktober was er ook interesse vanuit Saudi-Arabië voor Bergwijn, gaf Van Kooperen aan. "Ja, dat klopt, van Al-Ettifaq. Steven stond daar niet gesloten in, maar de vraag is of het de juiste stap zou zijn geweest. Ik denk het niet, daarom speelt hij nog bij Ajax. Al denk ik dat je alles open moet houden."

Bergwijn staat momenteel met een bovenbeenblessure aan de kant bij Ajax. Hij mist daardoor meerdere wedstrijden. Hij liep de kwetsuur woensdag op de training op. De Amsterdammers spelen zondag bij sc Heerenveen. De aftrap is om 14.30 uur.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

3 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

6 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

6 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

7 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

8 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

9 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

9 uur geleden