Ajax-aanvoerder Bergwijn was in winterstop in beeld bij Bayern
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-aanvoerder Steven Bergwijn was in de winterstop nadrukkelijk in beeld bij de Duitse topclub Bayern München, zo bevestigt zijn zaakwaarnemer Nathan van Kooperen bij ESPN.
"Bayern München heeft Steven zeker gepolst, maar ze waren vrij duidelijk dat ze voor Bryan Zaragoza van Granada zouden gaan. Als dat niet zou lukken, dan had Bayern het plan om door te schakelen naar Steven", aldus Van Kooperen, die een transfersom van ruim 30 miljoen benoemde.
In oktober was er ook interesse vanuit Saudi-Arabië voor Bergwijn, gaf Van Kooperen aan. "Ja, dat klopt, van Al-Ettifaq. Steven stond daar niet gesloten in, maar de vraag is of het de juiste stap zou zijn geweest. Ik denk het niet, daarom speelt hij nog bij Ajax. Al denk ik dat je alles open moet houden."
Bergwijn staat momenteel met een bovenbeenblessure aan de kant bij Ajax. Hij mist daardoor meerdere wedstrijden. Hij liep de kwetsuur woensdag op de training op. De Amsterdammers spelen zondag bij sc Heerenveen. De aftrap is om 14.30 uur.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
13 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
16 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
23 uur geleden