Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-aankoop Sosa speelt gewoon tegen Marseille ondanks ophef

Ajax-aankoop Sosa speelt gewoon tegen Marseille ondanks ophef

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-linksback Borna Sosa speelt donderdag gewoon in het Europese duel met Olympique Marseille, ondanks de ophef over het feit dat technisch directeur Sven Mislintat bij de aankoop zijn zakelijke relaties heeft ingezet. Trainer Maurice Steijn heeft het nieuws woensdagochtend even met de Kroaat besproken. "Hij had het meegekregen. Hij was er ogenschijnlijk rustig onder, maar het lijkt me dat het wel iets met hem doet", zei de coach.

"Maar het belangrijkste voor mij is dat hij er goed in zit, hij heeft goed getraind", lichtte Steijn toe. "Sosa is gewoon een prima speler, dat is waar het om gaat. Hij is een echte prof en international van Kroatië. Hij gaat gewoon spelen morgen."

Alleen de langdurig geblesseerden Gerónimo Rulli en Ahmetcan Kaplan zijn donderdag afwezig. Ajax wil op eigen veld tegen de Fransen revanche nemen voor de slechte resultaten van de laatste tijd, met zondag nog de 3-1-nederlaag bij FC Twente.

Meer uit Voetbal

Canada op WK tegen Oranje of Marokko na zege op Zuid-Afrika

INGLEWOOD (ANP) - Canada heeft zich als eerste land geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. Het medegastland won in een teleurstellend duel in het Los Angeles Stadium met 1-0 van Zuid-Afrika. Canada treft in de volgende ronde de winnaar van het duel tussen Nederland en Marokko, die in de Nederlandse nacht van maandag op dinsdag tegen elkaar spelen.

32 minuten geleden
Statistiekbureau: Oranje zesde op lijst kanshebbers wereldtitel

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal staat op de zesde plaats van een lijst voor kanshebbers voor de wereldtitel. Dat meldt statistiekbureau Opta op basis van een computer die de knock-outfase van het toernooi 25.000 keer heeft gesimuleerd.

2 uur geleden
Manchester United mogelijk lang zonder Uruguayaan Ugarte

MANCHESTER (ANP) - Manchester United lijkt het langere tijd te moeten stellen zonder middenvelder Manuel Ugarte. De 25-jarige Uruguayaan liep een knieblessure op tijdens de verloren derde WK-groepswedstrijd tegen Spanje (0-1).

3 uur geleden
Bondscoach Zuid-Korea neemt ontslag na uitschakeling op WK

SEOUL (ANP/DPA) - Bondscoach Hong Myung-bo van Zuid-Korea is opgestapt na de uitschakeling van het land in de groepsfase op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Zuid-Korea eindigde als derde in groep A, maar zat niet bij de beste acht nummers 3 die doorgaan op het WK.

3 uur geleden
Oranje met volledige selectie op laatste training voor Marokko

KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is met een volledige selectie aan de laatste training voor de eerste wedstrijd in de knock-outfase tegen Marokko op het WK begonnen. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 spelers op het veld in Kansas City.

5 uur geleden
Oostenrijkse bondscoach ontkent salonremise tegen Algerije

KANSAS CITY (ANP/RTR) - De Oostenrijkse bondscoach Ralf Rangnick heeft de suggestie dat zijn team het zaterdag in de laatste groepswedstrijd tegen Algerije (3-3) op een akkoord heeft gegooid, van de hand gewezen. Beide ploegen hadden aan een gelijkspel genoeg voor een plek in de knock-outfase.

12 uur geleden
Tunesië strandt als enige Afrikaanse deelnemer in groepsfase WK

MONTERREY (ANP) - De Afrikaanse voetballanden hebben in de groepsfase van het wereldkampioenschap uitstekend gepresteerd. Tunesië, dat in de poule van het Nederlands elftal puntloos als laatste eindigde, werd als enige uitgeschakeld. De overige negen landen plaatsten zich voor de zestiende finales.

13 uur geleden