Ajacieden en Messi in Argentijnse selectie voor WK-kwalificatie
BUENOS AIRES (ANP) - Nicolás Tagliafico en Lisandro Martínez zijn opgeroepen voor de komende duels van Argentinië van begin volgende maand met Venezuela, Brazilië en Bolivia in de WK-kwalificatie. Beide verdedigers van Ajax wonnen deze zomer de Copa América met hun landenploeg.
De Argentijnse bondscoach Lionel Scaloni heeft dertig spelers opgeroepen. Lionel Messi heeft ook een uitnodiging ontvangen, ondanks een trainingsachterstand. De aanvaller wacht nog op zijn debuut voor Paris Saint-Germain.
Argentinië staat na zes wedstrijden tweede in de Zuid-Amerikaanse poule voor de WK-kwalificatie, met 6 punten minder dan Brazilië. De beste vier ploegen van de eindklassering mogen naar het WK in Qatar. De nummer 5 krijgt een herkansing in de play-offs.
Meer uit Voetbal
WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
1 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
1 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
2 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
12 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
12 uur geleden